Mikser - DSP KM3001

SKU: PROD-372
I sugjeruar
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
10 nivele shpejtësie dhe modaliteti Turbo Me 3 aksesore te mikserit: shul, shpatull dhe nyjë. Kapaciteti i tasit: 6.5 litra Materiali i tasit: çelik inox Niveli i zhurmës: ≤ 85 dB Përmasat: 460 х 230 х 340 mm Pesha: 7,4kg Fuqia: 1200 W Për të siguruar nje përzierje te unifikuar, si dhe për të përzier brumë. Me të ju mund të beni përzieni te ndryshme si: kremin dhe salcat, gatuani çdo lloj brumi deri në maja. Një motor elektrik i fuqish...
Disponueshmëria:

10 në magazinë

Artikull me Transport Falas

5,990.00 ALL 6,990.00 ALL

Përshkrim

10 nivele shpejtësie dhe modaliteti Turbo

Me 3 aksesore te mikserit: shul, shpatull dhe nyjë.

Kapaciteti i tasit: 6.5 litra

Materiali i tasit: çelik inox

Niveli i zhurmës: ≤ 85 dB

Përmasat: 460 х 230 х 340 mm

Pesha: 7,4kg

Fuqia: 1200 W

Për të siguruar nje përzierje te unifikuar, si dhe për të përzier brumë.

Me të ju mund të beni përzieni te ndryshme si: kremin dhe salcat, gatuani çdo lloj brumi deri në maja.

Një motor elektrik i fuqishëm me Fuqi 1200W.

Bazamenti i qendrueshem siguron stabilitet ne punen tuaj

Mundesi per 10 nivele te ndryshme shpejtësie

6 MUAJ GARANCI

 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5