Rubinet elektrik me koke dushi

SKU: PROD-375
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Rubinet elektrik me koke dushi   Me material Inoks brenda dhe jashte Ekran LED: Dixhital E ngroh ujin deri ne 60 grade Celsius Fuqia: 3000 Watt...
Disponueshmëria:

10 në magazinë

Artikull me Transport Falas

3,990.00 ALL

Përshkrim

Rubinet elektrik me koke dushi

 

Me material Inoks brenda dhe jashte

Ekran LED: Dixhital

E ngroh ujin deri ne 60 grade Celsius

Fuqia: 3000 Watt

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5