Tavoline Portative Mate II | Portable Table Mate II

2,864L

In stock

Kategoria:

TAVOLINE PORTATIVE MATE II

Tavoline Portative Mate II | Buke | Portable Table Mate I Dyqan Taxi 

Tavoline Portative Mate II

Nje tryeze e cila mund te perdoret per funksione te ndryshme.
Eshte e rregullueshme lehtesisht dhe mjaftueshem e gjere. Shume e qendrueshme dhe kursen hapesire ne apartamentin tuaj.

Model i persosur per shtepine tuaj.

Lehtesisht mund te mblidhet per nje 1 minute. Kjo tavoline portative eshte e dobishme ne shtepi dhe ka nje dizajn modern dhe te kendshem. Pastrohet pa mundime me ane te nje nje peshqiri te bute.

Sistemohet lehtesisht per cdo nevoje tuajen.
Kembet e saj mund te pershtaten ne 6 pozicione.
Ideale per apartamente te vogla, ku nuk ka mjaftueshem hapesire.

Tavoline Portative me cilesi te mire, e cila mund te perdoret ne ambjente te brendshme dhe ne ambjente te jashtme. E rregullueshme, e palosshme qe anon drejt trupit tuaj dhe siguron mbeshtetje optimale per te bere punen tuaj. Mund ta rreshqisni ne dysheme ose mund ta ngrini pasi pesha e saj eshte e lehte.

Tavoline portative Mate II

Tavoline portative per ne shtepi Mate ii dyqan taxi

Vendoset lehtesisht ne gjysmen e madhesise se saj & dhe mund te ruhet pa probleme prane nje kolltuku, karrige, shtrati etj

-Tryeze Portative Komode
-Rreshqet drejt tek ju
-Ideale per persona me hapesire dhe levizje te kufizuar
-Teper paktike dhe e lehte per tu levizur Mund te pershtatet ne 6 lartesi te ndryshme dhe 3 kende
-Mban deri ne 20kg

Mund ta perdorni ne ambjent te jashtem ose te brendshem.

Tavoline portative qe pershtatet ne tre menyra:
Ne madhesine e trupit tuaj.
Ne aktivitetin qe po beni, po ushqeheni, punoni ne kompjuter apo jeni duke luajtur.
Ne menyren sesi jeni ulur.

Ne ambjente te brendshme del ne nje pozicion gjysme te palosur dhe mund ta ruani lehtesisht nen nje divan, krevat ose dollap.
Ndertuar per lehtesi, mund te keni nje dreke ose nje pushim te qete ne nje udhetim, te lexoni revista, te pini dicka, te punoni ne laptop ose pse jo dhe te zgjidhni fjalekryqe apo te luani lojra te ndryshme. Eshte aq fleksibel sa ju pershtatet ajo qendrimit dhe nevojave tuaja. Dizajni i kursimit te hapesires e ben ate nje zgjedhje ideale per dhoma te vogla. Mund te mblidhet ne vetem dy minuta pa ndihmen e mjeteve te tjera shtese.

Tavoline Portative Portable Table Mate II 

Perdorimet

Mbajtese Laptop-i
Tryeze portative Studimi
Tavoline per te luajtur letra
Tavoline Buke per te ngrene ushqime kur jeni ne krevat etj


Blerje online te sigurta ne Shqiperi ne Qendren me te madhe Tregtare Online  Dyqan Taxi !

Main Menu

Tavoline Portative Mate II | Portable Table Mate II