* Televizor Haier Smart Android 40″ LE40K6600G | Elektroshtëpiake | GoShop *

44,735L

In stock

Marka Haier
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 70W
Ekran LED Ekran LED
Madhesia e Ekranit TV 40"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)
Klasa e Energjise A
Compare

Televizor Haier Smart Android 40″ LE40K6600G | Elektroshtepiake | GoShop

  • Televizor i markes TV HAIER 40” Smart Android 9.0 LE40K6600G
  • Televizori eshte Smart dhe ju jep mundesine te lundroni ne internet.
  • Operon me sistemin Android 9.0
  • Me madhesi ekrani 40″ LED
  • Marresi DVB-T2/S2 . Me rezolucion Full HD 1920X1080
  • Me 3 dalje HDMI, USB x 32 Compositn input , LAN,VGA
  • Chrome Cast e integruar ju mundeson te trasmetoni cdo gje qe keni ne smartphonin tuaj Televizor
  • Android i Certifikuar,Netflix i certifikuar
  • Fuqia 70W, kllasa energjise A
  • Audio cilesore dhe shume te paster
  • Me kornize te holle silver Benzel
Be the first to review “* Televizor Haier Smart Android 40″ LE40K6600G | Elektroshtëpiake | GoShop *”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

* Televizor Haier Smart Android 40" LE40K6600G | Elektroshtëpiake | GoShop *