Android TV Box MXQ PRO – 2GB

In stock

Compare
Category:

ANDROID TV BOX MXQ PRO

Android Tv Box Dyqan Taxi | MXQ PRO  | Dyqan Taxi Oferta |

Zgjedhja e kutise me te mire televizive eshte shume e rendesishme, njesoj si lidhja.
Kjo pajisje  eshte nje nga kutite me te famshme dhe me te shitura ne bote.

E njohur per vecorite e saj si | Pamja cilesore | Fushepamje e gjere | Nje game e gjere kanalesh |
Perjetoni  permiresimin e avancuar te figures | Gjithashtu dhe Transmetimin Wireless |

Filmat tuaj te preferuar tashme me kete transmetues wireless do te shfaqen ne | Cilesine 4K |
Gjithashtu mund te lidhni Kufjet Wireless | Sistemet Audio | Altoparlantet |

Kaloni ne epoken e re te | Home Theater | me | Android TV Box Mxq | Dyqan Taxi |

Procesor i ndertuar enkas i cili permireson imazhet ne cilesine 4K.
Dizenjuar per te rritur cilesine e permbajtjeve, duke sjelle cdo skene me afer detajeve te pasura .
Kjo pajisje | Android TV | paraqet ngjyra te kuqe me te ndezura | blu me te thella | jeshile me te theksuara per t’i shnderruar pamjet me realistike.

Luani tingujt e muzikes apo filmave nga ky transmetues te cdo pajisje qe suporton lidhjen pa kabllo me ane te | Bluetooth |.
Luani muzike dhe filma nga burime te ndryshme si | USB | ose nepermjet lidhjes | WiFi |.
Kjo pajisje Internet Tv suporton te gjitha llojet e formateve te permbajtjeve multimediale .
Gjenerata e re teknologjike qe ju pret ta eksploroni.

Fale kesaj aparature | Tv lidhet me pajisjen android dhe ju mund te shihni gjithcka qe dispononi ne smartphone-in tuaj . 

Eshte nje produkt me cmim te arsyeshem dhe  ofron nje performance te shkelqyer .

Mxq pro 4k dyqan taxi durres

Specifikat | Android Tv Box Dyqan Taxi | Oferta |

Online Video ( IPTV & OTT TV Programs)
Youtube | Netflix etj |
Suporton te gjitha Aplikacionet Android | Web Browser | Google Map | 2D/3D Games | P2P Download | Online Video Chat |
Video Format | 1080p | 720p | 480p |
Photo Format | JPG | BMP | PNG |
GPU | Quad Core Mail 450
ROM | 2GB
RAM | 16GB
Dimensionet | 118*118*27mm
Pesha | 256g

Dyqan Taxi tregohet i kujdesshem per te sjelle prane jush produkte cilesore.
Tek ne do te gjeni gjithe markat me te njohura te | Android TV Box |
Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me | cmimet me konkuruese | ne treg.

Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi

| Dyqan Taxi |
Kontaktoni ne numer | 0682141111 |

Be the first to review “Android TV Box MXQ PRO – 2GB”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Android TV Box MXQ PRO – 2GB