Android Tv Box X96 Mini | 2GB 16GB | Smart TV

In stock

Compare
Category:

ANDROID TV BOX X96 MINI | DYQAN TAXI

Android Tv box | X96 Mini | RAM 2GB | ROM 16GB | Smart TV | Dyqan Taxi | Blerje Online

Android Tv box X96 Mini | Pajisja qe duhet te kete cdo familje

X96 Mini
Zgjedhja e kutise me te mire televizive eshte shume e rendesishme njejte si lidhja.
Kjo pajisje  eshte nje nga kutite me te famshme.
E njohur per vecorite e saj si pamja cilesore, fushepamje e gjere dhe nje game e gjere kanalesh.
Operon me sistemin android 7.1.
Fale kesaj aparature | Tv lidhet me pajisjen android dhe ju mund te shihni gjithcka qe dispononi ne smartphone-in tuaj .

Suporton valet Wi-fi. 
Eshte nje produkt me cmim te arsyeshem dhe  ofron nje performance te shkelqyer .

 

Android Smart TV Box X96 Mini

Unboxing Android Tv Box Dyqan Taxi

Android TV Box me Konfigurimin te larte.
Vjen me Sistemin Operativ Android 7.1 i mundesuar nga CPU Amlogic Quad Core Cortex me performance te larte.
Perfshin GPU te Penta-Core Mail qe mund te arrije shpejtesi ne frekuence ultra te larte deri ne 2.0GHz. Permiresuar 4 here me teper.
Hapesire te larte memorje prej 16GB ROM.
Mund t’ju lejoje te shfletoni me shume ne internet, te luani lojera, te shkarkoni aplikacione, te shikoni filma dhe me teper hapesire per aplikacionet qe deshironi te shkarkoni.
Nuk ka nevoje te shqetesoheni per memorjen.

Vjen me 17.3 Android KD Player | Kinemaja ne Shtepine Tuaj

Kjo pajisje ka te instaluar paraprakisht Advanced 17.3 Android KD Palyer.
Aplikacione Falas.
Filma te ngarkuar plotesisht dhe te pakufizuar, muzike, video.
Rezolucioni UK 4K.
Dekodimi dhe prodhimi i videos me perparesi te larte thuaj lamtumire ngririjes se figures
Lidhja e Kutise Android me TV Realizohet nepermjet fishes HDMi.

Teatri i mrekullueshem ne shtepi dhe pervojat e lojrave


E VOGEL POR E PAJISUR FULL

 

Android Box DyqanTaxi

  • 2 PORTA USB TE INTEGRUARA
  • Lexues per karte memorje TF CARD
  • PORTE AV
  • PORTE IR
  • PORTE HDMI
  • PORTE ETHERNET
  • HYRJE 5V

 

 

 

X96 MINI | Android TV | Smart Tv Box | Dyqan Taxi

android box 4 core 2gb ram amlogic s905w

Specifikat

Pesha | 331g
Dimensionet e Produktit | 5*5*2cm
RAM | 2GB
Hard Drive | 16GB
Sistemi Operativ | Android
Procesori | AMLOGIC
Shpejtesia e Procesorit | 2GHz
Modeli Procesorit Quad Core Q9000
Ekrani | 60inch


Shijoni nje bote me permbajtje dhe argetim ne shtepi me kete kuti Android x96 Mini.
Mbeshtet aplilacione te integruara si Youtube, Netflix, Skype etj.
Pervoja e qendrueshme e sinjalit  & Video HD.
Detaje te mprehta dhe imazhe te gjalla.
Bateri: 2XAA (Nuk perfshihen)
Komanda kontrollit (Pulti)


Blerje online te Sigurta ne Shqiperi vetem ne | Dyqan Taxi
Qendra Tregtare me e madhe Online
Kontaktoni ne | 0682141111

Be the first to review “Android Tv Box X96 Mini | 2GB 16GB | Smart TV”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Android Tv Box X96 Mini | 2GB 16GB | Smart TV