HOCO W2 Headphones | Premium Product

5,635L

In stock

Compare
Category:

KUFJE HOCO W2

HOCO W2 Headphones | Kufje me Bluetooth | Dyqan Taxi

Kufje me bluetooth Hoco W2 Dyqan Taxi Fier

Nderkohe qe jeni duke shijuar muziken ,mund te merreni dhe me dicka tjeter pa i pasur duart e ngarkuara . HOCO W2 Headphones qe kane altoparlant  qe prodhojne bas te forte te njejtin bas qe degjon nje artist.

Jane projektuar per pershtatje optimale permbajne mbajtesen e rregullueshme te kokes per te siguruar nje pershtatje te mire per te gjithe perdoruesit. Kufjet ofrojne nje bas te fuqishem qe ju lejon te ndjeni vertete ritmin. Altoparlantet e akorduar te kto kufje  prodhojne frekuenca ultra te uleta per te krijuar tingull unik. Mbulesat e veshit ofrojne komoditet te madh per seanca te gjata degjimi .

Bateria : karikuar deri 20 ore. HOCO Headphones perdorini gjate gjithe dites . Materiali me peshe te lehte i bene kto Headphones te pershtatshme per veshet tuaj

 


KUFJE HOCO W2 | ME BLUETOOTH


Porosit online ne menyre te sigurte pa karte krediti


DYQAN TAXI | TIRANE

Be the first to review “HOCO W2 Headphones | Premium Product”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Vendmbajtëse

HOCO W2 Headphones | Premium Product