Mini Projektor HD | Cheerlux C6 | Best Home Projector

In stock

Compare
Category:

MINI PROJEKTOR HD C6

Mini Projektor HD | Cheerlux C6 | Portable Video & Phone Projector | Best Home Cinema Projector Ne shitje |

Kinema ne shtepine tuaj.
Nese po kerkoni nje Portable Video & Phone Projector qe ofron nje cilesi te jashtezakonshme me nje cmim mjaft konkurrues. Ne kemi per ju zgjidhjen e duhur.

Zgjidhni kete Mini Projektor HD!

cheerlux c6 projector

Audiencat tuaja do te shijojne Imazhe te sakta dhe plotesisht te qarta.
Gjithashtu me ngjyra te ndritshme dhe Reale. Ngjyra te thella fale ndricimit te projektorit dhe raportit te kontrastit .
Led Lights | ju mundesojne nje pamje magjike.

Madhesia kompakte e  Cheerlux C6 HD Projector e ben te lehte mbajtjen e tij neper takime, leksione, seminare dhe prezantime te ndryshme.
Lidhja e |HD Projector eshte po ashtu e lehte.
Te gjitha portat dhe bashkuesit e tij jane te grupuar ne menyre te pershtatshme per nje akses jashtezakonisht te lehte.

Mund te lidhet me tv me ane te fishes HDMI.
Suporton lidhjen me Kompjuterin, Laptop, Kamera, DVD, DV Camera, Smart TV Box.

Permiresoni eksperiencen e audiences tuaj duke lidhur cdo burim audio me altoparlantin e integruar me cilesi te larte.
Gjithashtu  duke e lidhur projektorin me nje amplifikator ose sistem fonie me ane te portes se audios.
Zgjidhni kete Mini Video Projector App.. ulni koston, por jo cilesine .

Karakteristikat | Mini Projektor Ne shitje | Best Home Cinema HD Portable Projector

-Nder Projektoret Led me te Fundit
-Cilesi e Larte & e Qarte
-Dizajn Profesional i pamjes i cili ka ventilim per te permiresuar jetegjatesine e tij
Projektori eshte i lehte dhe i vogel per tu mbajtur dhe transportuar.
-Kursen energji
-Teper i lehte per t’u perdorur
-Ngjyra marramendese

MINI PROJEKTOR HD C6

cherlux c6 projector ne dyqan taxi video projector app

Specifikat | Mini Led Foto Projektor 

Glass Lens Video Projector App
MHL Function ( Mund te lidhni MHL te telefonit tuaj me Kabell MHL )
Screen Scale: 4:3 | 16:9
Projection Distance: 1.5-4m
Weight: 1.31kg
Mikrophone: 2W
Projection Technology: LCD
Contrast Ratio: 1200:1
Brightness: 1200Lumens
Image: JPEG | BMP | PNG
Projective Mode: Throwing | Desktop
Resolution HD Projector: Native 800*480 | Support 720P 1080P

Dyqan Taxi | tregohet i kujdesshem ne perzgjedhjen e partnereve te tij  per te sjelle prane jush produkte cilesore.
Tek ne do te gjeni gjithe markat me te njohura ne fushen e teknologjise.
Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me | cmimet me konkuruese | ne treg.


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi |
Kontaktoni ne numer | 0682141111 |

Be the first to review “Mini Projektor HD | Cheerlux C6 | Best Home Projector”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Vendmbajtëse

Mini Projektor HD | Cheerlux C6 | Best Home Projector