Carioca Ngjyra per femije | Colored Pencils | 6

161L

In stock

Compare
Category:

Carioca Ngjyra per femije | Lapsa | Colored Pencils | Bojra per femije | Dyqan Taxi |

 Lapsa | Ideal per femijet tuaj ne forme 6 kendore |

Linja e re e lapsave | Me ngjyra ne materialin e rreshires sintetike |
Keto ngjyra brilante | Jane nje prodhim italian i nje cilesie te larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter | karton | dru |
Teper i lehte per tu perdorur | Pershtatet lehtesisht me doren e femijes |


Lapsa Carioca |  
Ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije | Diameter 3mm |
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Maje plumb i qete | Ngjyrosje intesive |
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Ngjyra per femije | 

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese | vizatoni kuklla | makina | lojra per femije | imazhe nga perralla per femije | dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni |

| Carioca  Colored Pencils | Lapsa me ngjyra shkelqyese | Me nje cilesi te larte |
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara | Ekologjike |

Specifikat | Carioca Ngjyra per Femije | Lapsa Shumengjyresh | Colored Pencils |

Lapsa me ngjyra | Mprihen lehtesisht |
| Pako me 6 ngjyra te ndritshme |
Ngjyra brilante | Plot shkelqim |
| Personifikoni cdo laps me emrin tuaj ne etiketen siper tij |

Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi |
Kontaktoni ne numer | 0682141111 |

Be the first to review “Carioca Ngjyra per femije | Colored Pencils | 6”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Carioca Ngjyra per femije | Colored Pencils | 6