Fibracolor Ngjyra per femije | Mati Max | 6 cope

460L

In stock

Compare
Category:

Fibracolor Ngjyra per femije | Lapsa Mati Max | 6 Cope | Dyqan Taxi |

 Ideal per femijet tuaj | Fibracolor | Per femije mbi moshen 3 Vjec |

Ngjyra ne forme 6 kendore te lehta per tu mprehur | Diameter plumbi 5.4mm |
Teper i lehte per tu perdorur | Pershtatet lehtesisht me doren e femijeve |


Lapsa Fibracolor  |  
Ngjyrosje mahnitese |

Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Zhvilloni kreativitetin tuaj | Lapsa Druri me Ngjyra
Miksoni keto 6 ngjyra per te marr ngjyra te reja dhe unike | Lapsa per femije
Maje plumb i qete per ngjyrosje intesive | lapsa me nje diameter 3mm.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi | Vizatime per femije mahnitese
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Lapsa me Ngjyre |

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese | vizatoni kuklla | makina | lojra per femije | imazhe nga perralla per femije | masha dhe ariu | Gjithcka tjeter qe imagjinoni |

Fibracolor mati | Lapsa per femije me ngjyra shkelqyese | Nje cilesi e larte |
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara | Ekologjik |

Specifikat | Fibracolor Ngjyra per femije | Lapsa per femije | Mati Max |

Lapsa 6 kendore | Te lehte per tu mprehur |
Pako me 6 ngjyra | Te ndritshme |
Ngjyra brilante | Plot shkelqim te cilat mund ti personalizosh |

Blerje online | Qendra online me e Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi |
Kontaktoni ne numer | 0682141111 | 

Be the first to review “Fibracolor Ngjyra per femije | Mati Max | 6 cope”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Vendmbajtëse

Fibracolor Ngjyra per femije | Mati Max | 6 cope