Braun Makine Depilimi Silk epil 1 – Depilator per femra

In stock

Compare
Category:

BRAUN SILK EPIL 1 – EPILATOR PER FEMRA

Braun Makine Depilimi – Silk Epil 1, Depilator per femra – Epilator Braun.

Makine Depilimi Braun eshte nje pajisje e cila nuk duhet te mungoje ne familjen e aksesoreve per kujdesin personal dhe bukurine.
Ajo ka nje koke e cila perdoret per depilim dhe heqjen e qimeve nga rrenja.
Me dizajn ergonometrik, madhesi kompakte. Perdoret vetem i lidhur me kabllo duke ju ofruar nje depilim te vazhdueshem pa nderprerje. Kjo Pajisje eshte perfekte per cdo femer.

Gjithcka qe duhet per nje lekure te bute – Braun

Depilator per femra teper praktik per tu perdorur.
Kujdeset te hequr qimet nga rrenja duke mos i keputur ato. Kembe te buta dhe nje lekure e lemuar pa irritime.

Lekure e bute per shume jave

Koka e depilatorit ka 20 piskatore te cilat ne menyre eficente dhe te shpejte do te heqin qimet me rrenje. Kembet tuaja do te jene te buta deri ne 4 jave.
Dhe pasi qimet te fillojne te dalin serisht, ato do te jene me te holla dhe me te buta. Duke ju bere seancen tjeter te depilimit me te thjeshte.

braun silk epil 1 ne dyqan taxi

Teknologjia SoftLift Tips ne Braun Silk Epil 1

Depilatori perdor teknologjine SoftLips Tips, e cila ngre qimet dhe i drejton ato tek piskatoret, per nje depilim me te lehte.
Koka e depilatorit perputhet me zonen e lekures qe po depiloni.
Fale shperndarjes nje-shtresore te teheve depilatori ofron depilim te sakte dhe delikat.

Depilim i menjehershem

Menyra me e mire per te hequr qimet e padeshiruara.
Me 2 nivele shpejtesie. Shpejtesia e pare ofron depilim me delikat dhe te kujdesshem, ndersa shpejtesia e dyte ofron performance me te shpejte.
Thjeshte vendosni ne prize pajisjen dhe ne pak minuta do te keni nje lekure te bute dhe pa qime.

Depilator Braun ka nje dizajn i cili pershtatet me se mire me dore tuaj.
Perfekte per tu marr me vete kur ju udhetoni apo po shkoni me pushime. Shume e thjeshte dhe praktike ne perdorim.

braun silk epil 1 epilator

Pastrim i Lehte me Makine Depilimi Braun

Silk Epil 1 eshte modeli themelor brenda intervalit te epilator Braun Silk Epil.
Shembull i persosur per thjeshtesine e depilimit.
Bashke me makinen depiluese do te gjeni edhe nje furce te vogel per te pastruar koken e depilatorit.
Depiloni me saktesi absolute duke perfituar lekure te bute per jave te tera.


Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online ne Shqiperi .

POROSIT ONLINE EDHE NE TELEFON 0682141111

Be the first to review “Braun Makine Depilimi Silk epil 1 – Depilator per femra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Braun Makine Depilimi Silk epil 1 – Depilator per femra