Shampo per floke kacurrela – Krem Sunsilk

In stock

Compare
Category:

SHAMPO KREM PER FLOKE KACURRELA

Shampo Krem per floke kacurrela – Produkte, Maske per floket kacurrela

Disa vajza jane te bekuara me floke kacurrela ndersa pjesa tjeter e vajzave shpenzojne ore te tera per ti bere ato. Mirepo sido qe te jete edhe floku kacurrel ka disa menyra per kujdesin dhe mbajtjen sa me te shendetshme.

Floket Kacurrela jane vecanerisht te veshtire per t’u trajtuar sepe shpesh kane tendence te behen grumbull. Nje efekt shume i pakndshem per t’u pare. I cili prish bukurine e kacurrelit dhe i jep nje pamje te crregullt. Floket kacurrel nga natyra jane me delikat se floket e drejte, tentojne te thahen me lehte dhe kjo este arysyeja pse nganjehere floket kacurrel fillojne te duken te thate dhe pa shkelqim.

Eshte shume e rendesishme qe ju te zgjidhni produktet e kujdesit te flokeve me mencuri. Zgjidhni ato produkte qe permbajne perberes hidratues si eshte kjo shampo per floke kacurrela SunSilk. Fale perdorimit te saj kujdesi per kacurrelat tuaja do te kthehet ne kenaqesi.

Shampo krem per floke kacurrela eshte zhvilluar posacerisht per perdorim ne floket kacurrela qe ti natyralizoje ato dhe te mbaj kacurrelat e forta, plot volum dhe shkelqim.

Pastron butesisht kacurrelat dhe floket me onde, duke i hidratuar dhe duke i dhene elasticitet flokeve. Nepermjet veprimit te saj disiplinues, ajo shmang ngaterrimin e flokeve.

Kremi Sunsilk per kacurrela shmang problemet e ngaterrimit te flokeve gjate krehjes. Nuk keni pse demtoni floket tuaj dhe kaloni me ore te tera deri sa ti zgjidhni. Ky Krem per floket kacurrela ju lehteson shume pune dhe kujdeset per floket tuaj qe te kene trajtimin e duhur.

Mos i thani gjithmone floket tuaj apo ti krihni me kreher furce. Mjafton aplikimi i ketij kremi dhe perdorimi i nje difuzori dhe do te keni kacurrela perfekte natyrale.

Efekti qe jep te floket | Shampo per floke Kacurrela

-Rregullon Kacurrelat
-U jep vellim atyre dhe i ben floket me te shndrritshem.
-I zbut floket
-I ben me elastike sesa zakonisht
-U jep stil dhe pamje te bukur

Perdorimi:

Vendoseni nje sasi te caktuar ne duar dhe shperndajeni njetrajtesisht ne floke te lagura derisa te depertoje ne thellelsi te flokeve tuaj. Maske per floket kacurrela me veti ushqyese.
Pastaj mund te thani floket me tharese ose akoma me mire me difuzor dhe marrin formen e deshiruar. Kacurrela plot volum dhe te shendetshme.

Shampo per floke kacurrela krem maske

Porosit ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim te porosise.

Be the first to review “Shampo per floke kacurrela – Krem Sunsilk”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Shampo per floke kacurrela – Krem Sunsilk