Kondicioner First Austria – 5571-2 | Portativ | Bli Online

8,280L

In stock

Compare
Category:

KONDICIONER PORTATIV FIRST AUSTRIA

Kondicioner Portativ First Austria , mund ta gjeni Online ne Dyqan Taxi

Kondicioneri portativ qe nuk ka nevoje per tuba.  Ju prezantojme super-kondicionerin shume ekonomik FIRST AUSTRIA. E transportoni nga njera dhome ne tjetren dhe ngroh cdo ambjent deri ne 30 m2. Produkti me i shitur kete sezon. Kapeni tani kete super-mundesi. JONIZON ajrin pra nuk e than.

KONDICIONERI PORTATIV FIRST AUSTRIA

Kondicioner portativ first austria 5571 online shop Shqiperi

1- Funksion me 1 apo 2 nivele.
2- Konsum me pak se nje kondicioner normal – 1 kw/ore ne nivelin e pare dhe maks 2 kw/ore ne nivelin maksimal aq sa nje ngrohese e vogel.
3- Opsioni Swing per levizjen e flatrave.
4- Opsioni Timer per gradimin dhe fikjen pas 1-8 oresh. 6- Punim i qete dhe pa zhurme 61 (db)A – 50 Hz.
5- Funksion mbrojtjes nga mbinxehja .
6-Kondicioner me elekomande dhe manual.

Zgjidh me mire & me lire | Dyqan Taxi Online Shop

Be the first to review “Kondicioner First Austria – 5571-2 | Portativ | Bli Online”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Kondicioner First Austria – 5571-2 | Portativ | Bli Online