Kondicioner Portativ First Austria Ne Shitje

8,280L

In stock

Compare
Category:

KONDICIONER PORTATIV | DYQAN TAXI

Kondicioner portativ First Austria per shitje ne Oferte | Ngrohes Ajri | Tirane | Dyqan Taxi

Deshironi nje pajisje cilesore qe do t’ju ngroh shpejte ne dimer dhe pa konsum ?
Marka e pare per Kondicioner First Austria e cila e ofron kete mundesi.
Permes materialit qeramik PTC.
E cila lejon ngrohjen gjate dimrit ne menyre efikase dhe pa thare ajrin .

KONDICIONER ME ELEMENT TE NGROHJES QERAMIKE

Kontrolli ne distance siguron funksionim te lehte dhe te sigurte me kete | Kondicioner ne Shitje |
Pajisja funksionon ne baze te elementeve te ngrohjes qeramike.
E cila ju lejon te arrini shpejte nxehtesi te qendrueshme.
Ajri shperndahet ne menyre te barabarte ne te gjithe dhomen.

 Kondicioner portativ per shitje online – E gjeni ne oferte Dyqan Taxi Tirane 

Kondicioner First Austria Dyqan Taxi
Karakteristika

Elemente Qeramike per ngrohje PTC.
Efikasitet i larte i ngrohjes
Ngrohje e shpejte pa zhurme, pa ere, pa ndotje e pa flake
Nuk e demton oksigjenin e Nuk than ajrin

Vendosja e oreve te funksionimit fale kohematesit, ju mund ta gradoni lehtesisht nepermjet telekomandes dhe te flini te qete.
Ju mund ta montoni ate ne mur ose ta vendosni ne ndonje siperfaqe te sheshte apo ne cdo lloj muri qe nuk pengon dhe mund te lejoje daljen e ajrit lirshem.
Perdja e ajrit krijon ne menyre te perkryer nje barriere midis vendeve me temperature te ndryshme.
Ne vere mbron nga insektet, pluhuri dhe ndotesit e tjere te ajrit.
Ne dimer pranadalon hyrjen e ajrit te ftohte ne dhome, duke zvogeluar nxehtesine dhe humbjet e energjise.

Mund te perdoret si nje kondicioner ideal per restorante, kafe, zyra ose ne shtepi.

Mund te montohet ne mur.
Dimensionet  61*21*12cm
2 nivele ngrohje
luhajtej automatike
Model i aplikimit te ajrit te ftohte, te ngrohte ose te nxehte
Ekran LCD
Kohemates | Kontroll temperature

KONDICIONER PORTATIV FIRST AUSTRIA

Kondicioner Portativ ne dyqan Taxi Online per shitje ne cmim te lire

Kjo pajisje ofron siguri te plote ne funksionim dhe nje shpejtesi e cilesi te larte.

Kondicioner ne shitje | First Austria 

Parametrat Teknik
Marka | First Austria
Lloji i Montimit | Horizontal
Fuqia Maksimale | 2.0kW |
Furnizmi me energji elektrike | 220V |
Frekuenca | 50Hz |
Niveli i zhurmes | 60.0db |
Menyra e Ftohjes
Permasat
Gjeresia  |61.0mm
Gjatesia | 21.0mm
Lartesia | 12.0mm
Timer | Po |
Kondicioner portativ | First Austria | Ngrohes | Ajri me Peshe | 3.32kg |

Blerje online te sigurta ne Shqiperi mund ti realizoni vetem ne | Dyqan Taxi
Per porosi online kontaktoni ne numrin | 0682141111 |

Be the first to review “Kondicioner Portativ First Austria Ne Shitje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Kondicioner Portativ First Austria Ne Shitje