Zgare Elektrike Profesinale KB 1045 | Elektroshtepiake | Zgara | GoShop

6,490L8,000L (-19%)

In stock

Compare
Categories: ,

Zgare Elektrike Profesinale KB 1045 | Elektroshtepiake | Zgara | GoShop

Përshkrimi i produktit
Rregullimi i temperaturës me shumë ingranazhe: Po
Emri i markës: DSP
Numri i modelit: KB1045
Tensioni (V): 220V
Lloji: Paneli elektrik i skarë
Madhësia e skarë: 29cm * 23cm
Lloji i bakrit: Pllaka e valës
Materiale jo-ngjitëse: PTFE
Vërtetimi: CB, CE
Materiali: Alumini
Funksioni: Pjatë e heqshme dhe e ndotur, Ju mund të përdorni këtë makinë të gatuaj shumë lloje ushqimesh,
Koleksionist i çmuar i vajit, sipërfaqe gatimi jo-ngjitëse,
Fuqia (W): 1800W

 

 

Be the first to review “Zgare Elektrike Profesinale KB 1045 | Elektroshtepiake | Zgara | GoShop”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu