Zgarë Me Qymyr Për Barbeque ART.844 | Kopështi | GoShop

3,290L4,200L (-22%)

In stock

Compare

Zgarë Me Qymyr Për Barbeque ART.844 | Kopështi | GoShop

Zgare barbeque portabel Filcasalinghi ART.844

  • Zgare barbekju portabel Filcasalinghi 844
  • Me permasa  41x30x48 h cm me ngjyre te kuqe
  • Material çelik i kromuar qe duron nxhetesine
  • E rregullueshme ne tre pozicione te ndryshme
  • Paloset lehtesisht dhe meret kudo me vete
  • Per te shijuar ditet e veres me miqte tuaj kudo ku ndodheni
Be the first to review “Zgarë Me Qymyr Për Barbeque ART.844 | Kopështi | GoShop”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu