Dvb T2 Android Box Petra G5 | Manaseer

In stock

Compare
Category:

DVB T2 & ANDROID TV BOX

DVB T2 dhe Android TV Box with tuner – Petra G5 Manaseer Decoder Receiver  | Dyqan Taxi 

Manaseer po shton nje hapesire dhe njesi te re biznesi te vlefshme per teknologjine, duke krijuar njesi te integruar te mediave dhe argetimit. Qellimi eshte te ofroje nje liste te gjere te videove me te fundit premium ne internet per sherbimet e kerkeses ne cdo kohe, ne cdo vend dhe ne cdo pajisje. Ne permbajtje perfshihen mijera filma, seri dhe programe argetuese te femijeve dhe familjes nga kultura dhe vende te ndryshme. Kohet e fundit kjo kompani ka nenshkruar me ofruesit me te mire te permbajtjes nderkombetare mbi baza ekskluzive te transmetimit.

android tv box dvb t2 petra g5 ne dyqan taxi

PETRA G5 RECEIVER

Kenaquni me pajisjet e fundit te zgjuara si Android Petra G5. Kthejeni ekranin tuaj ne Smart TV dhe shijoni gjithcka qe ju deshironi ne nje pamje me te madhe me te qarte.
Suporton formatin 4K. Ju mund te shikoni filmat me te fundit dhe serite e fundit me pamje shume cilesore. Mund te shikoni filma video edhe te shkarkoni aplikacione te ndryshme. Shijoni mbremjet tuaja ne shtepi ne kete periudhe festash .Mund te shikoni permbajtjen e telefonit tuaj ne ekran permes kesaj pajisje. 

Decoder Petra G5 Manaseer DVB T2 Android TV Box with tuner | Receiver

Specifikat

Suporton teknologjine: H.265
Sistemi Operativ: AllWinner H3
CPU: ARM Quad Cortex-A7 deri ne 1.2GHz
RAM: DDR3 2GB
ROM: 16GB
WiFi: 2.4GHZ


Blerje Online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Be the first to review “Dvb T2 Android Box Petra G5 | Manaseer”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Dvb T2 Android Box Petra G5 | Manaseer