Samsung Galaxy A20 – 32 GB ROM | 3 GB RAM

In stock

Compare
Category:

SAMSUNG GALAXY A20

Samsung Galaxy A20 Specs – ne Dyqan Taxi !

E gjithe pamja ne ekranin tuaj

Me nje ekran infinity-V 5.8 inch nga cepi ne cep, mund te shihni cdo inc te permbajtjes suaj. Eshte ekrani me i madh se kurre, duke ju lejuar te zhyteni ne lojra dhe te shihni edhe me shume nga shfaqjet tuaja te preferuara.

Smartphone i lemuar

Galaxy A20 i holle e nxe dora rehat. Dizajn i lemuar dhe i holle paraqet nje skaner te shenjes se gishtit ne pjesen e pasme dhe harkime te bukura.

Kamera e dyfishte per te futur me shume ne te

Kamera e dyfishte e Galaxy A20 ka nje 13MP dhe nje Kamera ultra te gjere 5MP. Me nje fushe shikimi prej 123 gradesh si syri i njeriut, ajo perfshin me shume ne cdo poze qe beni.

Regjistroni dhe mbani cdo moment

Me nje fushe te gjere te shikimi. Kamera ultra e gjere ju lejon te regjistroni te gjithe pamjen. Duke Kaluar automatikisht ne modalitetitn Poza e gjere nese nevojitet. Diten ose naten, gjithcka qe regjistroni do te shfaqet e mprehte dhe e qarte.

Selfie me te zgjuara

Beni me shume me cdo selfie me nje kamera te perparme te zgjuar 8MP. Me fokusin, este ne gjendje te perzieje sfodnin dhe te perqendrohet ne vecorite tuaja. Regjimi Bukuria e Zgjuar sigurohet se gjithnje jeni duke u dukur ne me te miren tuaj.

Shprehni veten

Shtoni ngjitese tek pozat tuaja dhe perdorni filtra te argetimit. Galaxy A20 ju lejon te shfaqni anen tuaj krijuese.

Jini nen kontroll

Sigurohuni se jeni ne kontroll me nje bateri 3000mAh. Eshte ne gjendje te zgjase gjithe diten dhe ka karikim e shpejte 15W duke ju lejuar te karikoni shpejt dhe te vazhdoni punen tuaj.

Krijuar per tu perqendruar

One UI ju ndihmon te fokusoheni ne ate qe ka vertet vlere per ju. Hardueri dhe Softweri punojne se bashku, dhe permbajtjen dhe vecorite i keni ne majen e gitshtave, ndaj mudn ti hapni m spejte. Perdorni regjimin e Nates per nje pervoje me te rehatshme ne erresire dhe me ane te pamjeve te qarta dhe intuive perdorimi i telefonit tuaj eshte bere me i natyrshem. 

Samsung Galaxy A20 | Best Specs Phone

Samsung galaxy A20 Dyqan Taxi Shqiperi Shitje Online

Specifikat

Memorja : 32 GB
RAM : 3GB
Procesori :Octa-core (2×1.6 GHz Cortex-A73 & 6×1.35 GHz Cortex-A53)
Samsung galaxy A20 Smartphone me i ri nga Samsung me Android 9.0
Rrjeti : 4G
Ekrani : 6.4 inches
Kamera: 13 MP, f/1.9, 28mm (wide), AF ,5 MP, f/2.2, 12mm (ultrawide)
Selfie: 8 MP, f/2.0

Nje aventure e re me Samsung Galaxy A20 ne Dyqan Taxi eshte duke ju pritur.

Be the first to review “Samsung Galaxy A20 – 32 GB ROM | 3 GB RAM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Samsung Galaxy A20 – 32 GB ROM | 3 GB RAM