Televizor Haier Smart Android 43″ LE43k6600G | Elektroshtëpiake | GoShop

36,900L44,900L (-18%)

In stock

Marka Haier
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 70W
Ekran LED Ekran LED
Madhesia e Ekranit TV 43"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)
Klasa e Energjise A
Compare

Televizor Haier Smart Android 43″ LE43k6600G | Elektroshtëpiake | GoShop

  • Televizor i markes TV HAIER 43” Smart Android 9.0 LE43K6600G
  • Televizori eshte Smart dhe ju jep mundesine te lundroni ne internet.
  • Operon me sistemin Android 9.0
  • Me madhesi ekrani 40″ LED
  • Marresi DVB-T2/S2 . Me rezolucion Full HD 1920X1080
  • Me 3 dalje HDMI, USB x 32 Compositn input , LAN,VGA
  • Chrome Cast e integruar ju mundeson te trasmetoni cdo gje qe keni ne smartphonin tuaj Televizor
  • Android i Certifikuar,Netflix i certifikuar
  • Fuqia 70W, kllasa energjise A
  • Audio cilesore dhe shume te paster
  • Me kornize te holle silver Benzel.

Brand

Haier

Submit your review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

There are no reviews yet.

Produktet ne Instagram

    Instagram did not return a 200.

Main Menu