Blender First Austria FA-5114-1 | Dyqan Taxi

3,100L

In stock

Compare
Category:

Përshkrimi

BLENDERI FIRST AUSTRIA

Blender First Austria , Cmim i lire, Vetem ne Dyqan Taxi .

Grirese ku nuk humbisni asnje vlere ushqimore . Tashme frutat, perimet dhe arrat mund te bluhen dhe copetohen deri ne formen e tyre me te tretshme perpara se te konsumohen duke bere qe organizmi juaj te perthithe vlerat me te mira ushqyese te tyre.

Blender mjaft cilesor nga First Austria.

Kapaciteti 1.5 L.

BLENDERI FIRST AUSTRIA

Me kater thika te mprehta.

Depozite qelqi e cila mban ushqimin paster dhe lahet kollaj pa lene shenja.

Me nje bazament gome qe  ju mundeson levizjen e saj ne cdo siperfaqe pa demtuar aspak.

Ka dy nivele shpejtesie per perberes te forte dhe te bute.

Blender Dyqan Taxi , Cmim i lire dhe cilesi e larte.

Përshtypje (0)

Submit your review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

There are no reviews yet.

Produktet ne Instagram

    Instagram did not return a 200.

Cart

Shporta juaj është e zbrazët.