Zgare Elektrike Profesinale KB 1001 | Elektroshtepiake | Zgara | GoShop

5,990L8,000L

In stock

Compare
Categories: ,

Zgare Elektrike Profesinale KB 1001 | Elektroshtepiake | Zgara | GoShop

Përshkrimi

Toster DSP
Model: KB1001
Hapet 90 dhe 180 grade.
Me të, ju mund të përgatitni mish të shijshëm dhe të përkryer për të gjithë familjen dhe miqtë.
Tosteri DSP ka një shtresë jo-ngjitëse që mbron produktet nga djegia dhe siguron nje pastrim të lehtë.
Kontroll te temperaturës
Tension 220 V,
Fuqia 1400 W

Submit your review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

There are no reviews yet.

Produktet ne Instagram

    Instagram did not return a 200.

Main Menu