Pishine per Femije Shumengjyreshe Intex 114×25 57412NP | Kopështi | GoShop

2,200L

In stock

Compare

Pishine per Femije Shumengjyreshe Intex 114×25 57412NP | Kopështi | GoShop

  • Index Pishine per Femije Shumengjyreshe 114×25
  • Pishine intex e pershtatshme per femije nga 3 deri ne 6 vjec
  • Permasat e pishines jane 114x25cm, 1.14m (diametri) dhe 25cm thellesia
  • Mund te fryhet lehtesishte ne pak minuta

Brand

Intex

Submit your review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

There are no reviews yet.

Produktet ne Instagram

    Instagram did not return a 200.

Main Menu