Baseus Encok Wireless Headphone D02

4,140L4,485L (-20%)

In stock

Kategoria:

BASEUS ENCOK Wireless Headphone DO2

Baseus Encok Wireless Headphone D02 | Review Accessories ne Dyqan Taxi

Degjoni dhe shijoni muziken tuaj ne cdo kohe!

Bas i fuqishem!
Bateri e madhe dhe e rehatshme, te lehta per t’u mbajtur. Te thjeshta dhe perfekte per t’u perdorur per biznes. Kufjet mund te perdoren dhe gjate aktiviteteve sportive. Nuk jane te lehta per t’u rezuar dhe kur vraponi. Shijoni muzike te ritmeve te ndryshme.

baseus encok wireless headphone d02

Dizajni i rrumbullaket i palosshem dhe i bute, ajo cfare duhet per udhetimet e gjata. Mund ta rregulloni per t’u pershtatur me forma te ndryshme te kokes. Mund te paloset ne madhesine e nje pellembe.  E rehatshme per te mos pasur dhimbje dhe pasi ta keni veshur per nje kohe te gjate. Lekure e lehte proteinike dhe e bute. Shirita silikoni per te mbrojtur koken tuaj, duke adaptuar nje dizajn ergonometrik per te mbuluar veshet tuaj. 

Kapaciteti i madh i baterise, mund te luaj 350 kenge vazhdimisht me nje karikim. Bateria Polimer me nje kapacitet te madh 450mAh. Ato mund te shnderrohen lehtesisht ne kufje me kabllo nese vendosni nje kabllo prej 3.5mm shtese ne kufje dhe e lidhni me telefonin tuaj.

Mikrofon i cili kap tingullin sakte ne 360°

Pavarsisht se ne cilin drejtim po tregon goja juaj, kufjet Baseus encok wireless headphone d02 mund te kapin me saktesi informacionin tuaj te zerit dhe te garantojne nje telefonate te qarte.

Baseus Accessories | Encok Wireless Headphone D02

baseus wireless encok headphone accessories

Specifikat

Marka: Baseus | Review
Emri Produktit: Wireless Headphone
Material: PC+PU+Silicone
Ngjyra: Black
Versioni: V5.0
Emri i Pajisjes: Baseus Encok D02
Distanca e komunikimt: Deri ne 10 metra
Koha e operimit: 300 ore
Kohezgjatja e Bisedes: 25 ore
Kohezgjatja muzikore: 25 ore
Kapaciteti i baterise: 450mAh
Koha e Karikimit: 1.5 ore


 

Main Menu

Baseus Encok Wireless Headphone D02

4,140L4,485L (-20%)

Shtoje në shportë