Prerese perimesh 6 in 1 – Samrt Cutter | Thika & Gershere

1,139L

In stock

Kategoria:

PRERESE PERIMESH SAMRT CUTTER

Prerese Perimesh 6 in 1 – Samrt Cutter | Thika dhe Gershere ne shitje | Grirese | Prerese per perime ne Dyqan Taxi 

Kurseni kohe ne prerjen e perberesve per mengjes, dreke dhe darke. Perdorni Samrt Cutter nje gershere si thike qe mund te prese te gjithe llojet e perimeve, mishit, bukes dhe djathit shume me shpejt se thikat e zakonshme. Ky preres  ushqimi 6 ne 1 permbaj tehe celiku-inox. Me brodin e integruar nen gershere qe e ben prerjen ne feta te lehte, zbavitese dhe super te shpejte.

Prerja ne feta shume e shpejte me thiken 6 ne 1.

Te lodhur nga koha e konsumuar nen gershere dhe nga prerja ne feta e ushqimit per te pergatitur vaktet tuaja? Pastrimi i derrases prerese dhe thikes? Ekziston nje zgjedhje me e mire!

Preresja  Samrt Cutter 6 ne 1 ben prerjen e berxollave dhe ushqimeve te preferuara ne feta ne pak sekonda.

Prerese Perimesh ne Dyqan Taxi | Deri ne 10 here me e shpejt se thika.

Samrt cutter prerese perimesh thike gershere kuzhine dyqan taxi

Prerese per perime e cila perfshin nje brisk te mprehte celiku qe pret ushqimin shpejt dhe me lehtesi. Perdorni si gersheret e zakonshme dhe pritni lloje te ndryshme te ushqimeve, pa perpjekje deri ne 10 here me shpejt.  Ndryshe nga gersheret e zakonshme, sekreti qendron ne presionon qe ushtrohet ne dorezen ergonometrike per prerjen ne feta ne menyre te thjeshte dhe te shpejte. Tehu i mprehte i i ketij preresi dhe hapja e gjere e bejne prerjen e frutave, perimeve dhe misit me te shpejte, me te lehte dhe pa rremuje.

Pergatisni sallate te shijshme shume shpejt.

Me kete prerese pastrimi i crregullt eshte nje gje e se kaluares. Merrni perberesit per supe apo omlete dhe hidhni ne nje tenxhere ose ne pjate vetem perberesit e duhur. Jo me derrase prerese te piste, jo me rremuje.

Prerese me sigurese mbyllje.

Grirese e cila permban sigurese mbyllese qe e ben ate te sigurte kur ruhet ne sirtarin e kuzhines suaj. Pas perdorimit e vendosim ate ne pjatalarese lehte dhe thjeshte. Nuk keni me te nevojshme set thikash te cilat krijojne rremuje dhe me shume ene per tu lare.


Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe online ne Shqiperi

Main Menu

Prerese perimesh 6 in 1 – Samrt Cutter | Thika & Gershere