Mbajtese Multifunksionale – Gripeez | Tableta

1,369L

In stock

Kategoria:

MBAJTESE MULTIFUNKSIONALE GRIPEEZ

Mbajtese multifunksionale – Gripeez, varese celsash, mbajtese per korniza, tableta, telefoni ne Dyqan Taxi.

Gripeez ju lejon te varni cdo send ne vetem pak sekonda kudo ju deshironi. Tani ju mund te varni cdo gje pa qene nevoja per ngjitesa. Jane te riperdorshem dhe te levizshem duke ju lejuar perdorim mbi 1000 here. Kur te keni mbaruar pune me te thjeshte shpelajeni dhe eshte serish gati per perdorim.

Ajo punon ne cdo siperfaqe, plastike, qelqi, druri, celik etj. Funksionon shume mire per te varur fotografi ne mur, per te mbatjur GPS tuaj ose telefonin ne makine. Mund te vendosni iPad tuaj si nje udhezues gatimi ne kuzhine. Udhetoni shpesh dhe femijet jane perhere me ju. Nuk keni pse shqetesoheni me, vendoseni kete produkt ne pjesen e prapme te sediljes se makines suaj  per te vendosur nje tablet dhe per te krijuar nje qender portative argetuese.  Vendoseni ne frigoriferin tuaj dhe varni nje tabele shenimesh per cdo lajm qe do komunikoni me familjaret tuaj.

Nese keni qilima i cili thjeste nuk do te qendroje ne vend, ose keni nevoje per nje sistem te ri te varjes se murit per mjetet tuaja, Mbajtese multifunksionale Gripeez eshte ketu per t’u kujdesur per te gjitha. Keto zgjidhje te lehta per varjen ne mur, apo ngecjen e qilimave jane nje shpetim per ne.

Jane ngjitesit e perkryer te dyanshem, te riperdorshem, te dizajnuar per te mbajtur objekte ne vend pa levizur. Ata mund te mbajne telefona celular, vegla pune etj. Thjeshte hiqni mbulesat mbrojtese te tij nga secila ane, vendoseni ne nje siperfaqe te paster  dhe ngjitni objektin tuajte deshiruar. Jane jashtezakonisht te forta dhe te sigurta.

Gripeez Mbajtese ideale per ju !

mbajtese ngjitese nga dy anet dyqan online shop

Perdorimi:

Mbajtese telefoni per makina.
Per te mbajtur ne vend qilimat tuaj.
Varese kornizash.
Mbani ne vend te palevizur veglat e punes.
Vendosni sende ne frigoriferin tuaj.
Varese Celsash.
Mbajtese per tableta.

Jane te pershtatshme si per ambjente te brendshme dhe per ambjente te jashtme. E keni ju ne dore madhesine e tyre. Mund t’i shkurtoni nese ato jane te medha. Dhe ne rastet kur nuk ju nevojitet me ju mund ta hiqni nga vendi ku e keni vendosur e lani dhe eshte gati per perdorimin e rradhes.


Bli online ne menyre te sigurte ne Qendren me te madhe Tregtare Online Dyqan Taxi

Main Menu

Mbajtese Multifunksionale – Gripeez | Tableta