Ore per femra Calvin Klein | Ora ne Shitje

27,014L

In stock

Kategoria:

Ora Calvin Klein K3M224

Ore per femra Calvin Klein | Ora ne shitje ne Dyqan Taxi

Nje aksesore i domosdoshem ne look -un tuaj.

Ky model terheqes dizajnuar nga marka e njohur ne rang nderkombetar Calvin Klein permban nje efekt mahnites ne doren tuaj.
Elegante dhe plot shkelqim. Nderthuret me se mire dhe me veshjet sportive qe gjenden ne garderoben.
Projektuar per tu pershtatur me cdo veshje. Aksesor perfekt si ne perditshmerine tuaj, njejte dhe ne evente festive te ndryshme qe mund te keni.

Xhami me materiale Kristali 

E qarte si nje kristal. Me nje fushe pamje te qarte ne ngjyre te zeze me logon e Calvin Klein. Ora vishet me nje xham kristali te forte i cili eshte rezistent ndaj gervishtjeve qe mund te marr me kalimin e kohes.

Rripat e celikut prej inoksi te saj jane jashtezakonisht te qendrueshem dhe mund te zgjasin per shume kohe nese mirembahen.

Nje perzierje e hijeshise dhe elegances.

Ore per Femra Calvin Klein

Specifikat | Ore Calvin Klein per femra ne shitje | Dyqan Taxi

  • Modeli i vitit 2018
  • Materiali prej celiku
  • Xhami me materiale kristali
  • Ngjyra e zeze
  • Kundra ujit  deri ne 30m thellesi
  • Kundra gervishtjeve

Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online.

Main Menu

Ore per femra Calvin Klein | Ora ne Shitje