Ore Unisex Michael Kors | Ora per femra dhe meshkuj

28,164L

In stock

Kategoria:

Ore Unisex Michael Kors

Ore Unisex Michael Kors – Ora per femra dhe meshkuj ne shitje ne Dyqan Taxi.

Ora Michael Kors Dylan Navy Dial Rose Gold | ne ngjyre blu te marines dhe me nje pjese rrethore celiku inoks ne ngjyre Gold. Nje numer arab shenon pozicionin e ores 12. Xhami i saj eshte i ndertuar nga minerali i kristalit dhe pervec pamjes se paster, eshte dhe rezistente ndaj gervishtjeve. Funksionon si: kronograf, date, minute dhe sekonde.

Teper e rehatshme ne kycin tuaj. Mund te perdoret nga te dyja gjinite si nga femrat ashtu dhe nga meshkujt. Pershtatet me perditshmerin tuaj duke i dhene me shume stil gjithckaje qe ju beni. 

Ore Unisex e rrumbullaket ne ngjyre blu me inde te ndritshme.
Kronograf 48mm trendafili prej celiku inox me ton te arte.
Levizja kuarci me ekran analog.
Rrip silikoni blu me mbyllje sipas deshires.
Gjatesia e rripit: 7inch
Rezistente ndaj ujit deri ne 100m.
Ne pergjithesi i pershtatshem per not dhe zhytje ne siperfaqe, por jo per zhytje ne skuba diving.

Michael Kors Ore ne shitje

Specifikat Ore unisex per femra dhe meshkuj ne Dyqan Taxi.

Permasa e Kases: 48mm
Trashesia e Kases: 13.5mm
Rezistente ndaj ujit deri ne: 10ATM


Blerje online te sigurta ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare online ne Shqiperi.

Main Menu

Ore Unisex Michael Kors | Ora per femra dhe meshkuj