Best Mouse DPI for Gaming | High Precision

2,059L

In stock

Kategoria:

MOUSE DPI HIGH PRECISION

Best Mouse DPI for gaming | High Precision 2.4GHz My Mouse ne Dyqan Taxi 

Precizion i larte  per te permbushur me shume nevojat tuaja, qofte per pune te perditshme apo per lojrat. Ndryshoni lehtesisht ndjeshmerine e krusorit ne varesi te aktivitetit tuaj. Mouse DPI me pozicionim i sakte dhe i shpejte. Nje avantazh jo vetem ne pune, por edhe ne lojerat tuaja. Me pak shanse per te gabuar.

Dizajn ergonomik dhe siperfaqe e bute e ngrire per nje performance te jastezakonshme te perdoruesit. Me materialin e perparuar, ky mouse ju jep me shume rehati dhe kontroll. Me shume se 10 klikime. Pershtatet me se mire me doren tuaj.

Bateria zgjat deri ne nje vit me nje bateri te vetme AA. Bateri e Rikarikueshme. Nese mouse nuk perdoret per me shume se 15 minuta, ai do te kthehet ne modalitetin e kursimit te energjise.

Karakteristika

My Best Mouse DPI pa kabllo per perdorim shtepiak dhe zyre.
Funksionon ne siperfaqe te ndryshme.
Eshte i pajtueshem me shumicen e modeleve te kompjuterave laptop dhe desktop.
Funksion i lehte per t’u perdorur me levizesin DPI.
Marke Cilesore.

Best Mouse DPI for Gaming

Specifikat

Model: RF-6225
2.4GHz Wireless Transmission
Operation Systems: Windows 2000, Me, XP, Vista, Win 7, Win 8, Win8.1, Win 10, Mac; Android 2.0 and 4.0 system.
Color: Black
Nano-receiver qendron ne PC USB port ose brenda ne kutine e mouse.
Me fishe dhe bateri te rikarikueshme te perfshira ne paketim 


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

Best Mouse DPI for Gaming | High Precision