Xerox 3117/3124 Toner Compatible | Black

2,519L

S’ka stok

Kategoria:

Xerox 3117/3124

Xerox 3117/3124 Toner Compatible Black Printer | Driver Price.

Mbajeni printerin tuaj ne pune me printime me cilesi te larte.

Disa gjera eshte e thene te jene bashke. Toner Xerox eshte projektuar qe te punoje ne menyre te persosur me printeret Xerox per t’ju siguruar rendimentin e shpejte te shkrirjes se tonerit dhe cilesine e larte te printimit qe prisni. Teknologjia e tonerit nga Xerox siguron rezultate te padiskutueshme. Per cilesi printimi te bukur dhe qe zgjat, besojini tonerit te ndertuar nga Xerox.

Produktet Xerox ofrojne cilesi, besim dhe performance. 

Provoni printime mbreselenese me 3117/3124 Xerox Toner dhe per nje kohe te gjate, me toner te projektuar nga Xerox. Ngjyrat me cilesi profesionale te optimizuara per printimet e biznesit me bojerat e printerit me Dendesi te larte dhe rezistence te dyfishte nga Xerox. Shkrime te mprehta dhe ngjyre qe i reziston kohes.

Eshte formuluar dhe testuar posacerisht per te siguruar cilesine me te mire te imazhit dhe shtypjen me te besueshme qe mund te merrni faqe pas faqe. Teste te ndryshme te kryera nga laboratore te pavarur  te printerit kane treguar qe furnizimet origjinale  te markes Xerox jane me te besueshme dhe ofrojne deri ne 27% me shume performance ne faqe sesa furnizimet e tjera alternative te tregut.

Punon me te gjitha modelet | Toner & Tonera.
I preferuar nga kompanite me prestigjoze.

Toner Xerox 3117/3124 Compatible

Xerox 3117/3124 Printer Driver Price

Ngjyra e Bojes: E zeze
Performanca : 3000 Faqe


Blerje online te sigurta ne Shqiperi ne Qendren me te madhe Tregtare Online Dyqan Taxi! 

Main Menu

Xerox 3117/3124 Toner Compatible | Black

2,519L