Power Bank me 2 Porta USB – Fast Charger

3,680L

In stock

Kategoria:

POWERTANK  10000

Power Bank me 2 Porta USB – Fast Charger PowerTank 10000 | Powerbank Cable

Power Bank me 2 Porta USB eshte karikues i fuqishem, i shpejte me 2 porta USB dhe ultra i vogel, i levizshem. Ne fakt, PowerTank eshte bere me teknologji inovative ne qelizat e tij te litiumit me densitet te larte. Te cilat ofrojne te njejten fuqi si ne powerbank te tjera por e bejne kete pajisje 40% me te vogel se pajisjet klasike.  

Pavarsisht dizajnit kompakt ofron karikim te shpejte dhe kapacitet te larte ne nje pakete teper te lehte. Ne fakt bateria e tij e bere me teknologji inovative te polimereve te litiumit e ben PowerTank nje powerbank me energji ultra te holle. Qe eshte e persosur per ta marr me vete pa ndonje rremuje shtese.

Power Bank i vogel por i fuqishem.

Power BanK cellularline Dyqan Taxi

PowerTank eshte e perkryer per te marr te gjithe fuqine qe ju nevojitet me vete kudo qe te shkoni. Karikoni shpejte jo vetem nje por dy pajisje, madje disa here rradhazi. Per me teeper, fale portes se dyfishteUSB-C dhe Micro USB, mund te ngarkoni PowerTank direkt me kabllot USB te perdorura per shumicen e telefonave inteligjent ne treg. Gjithashtu ky Power Bank eshte i pajisur me nje sistem kontrolli te shpejte te ngarkimit dhe mbinxehjes qe ju lejon te ngarkoni pajisjet tuaja me lehtesine dhe sigurine me te madhe.

Fast charging Power Bank, praktike per ta mbajtur ne  xhep apo ne canten tuaj te shpines per cdo rast qe do jete i nevojshem per perdorim. Perputhet me te gjithe modelet e telefonave. Kapaciteti i tij eshte i mjaftueshem per te ngarkuar telefonat tuaj inteligjent 2-3 here plotesisht. Eshte perfekt per perdorime te perditshme, per te shkuar ne shkolle ose ne pune.

POWERTABK CELLULAR LINE NE DYQAN TAXI

PowerTank Fast Charging Power Bank

Specifikat

Fast Charger
Ngjyre: E Zeze
USB Port: 2
Input Power: 10W
Bateria: Li-Polymer
Kapaciteti: 10000mAh
Certifikata: TUV | TUV Mark
Power Bank Lidhjet: USB | USB C


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi

Main Menu

Vendmbajtëse

Power Bank me 2 Porta USB – Fast Charger