PowerBank Quick Charger – FreePower Slim 5000

2,059L

In stock

Kategoria:

FREE POWERSLIM 5000

PowerBank – Quick Charger FreePower slim | Power bank Cable Charging

Kompromisi me i mire midis fuqise dhe madhesise! 

FreePower Slim 5000 eshte nje karikues portativ ultra i holle i cili eshte vetem 11 mm i trashe. I perbere nga Plastika e forte dhe me nje pamje elegante te shkelqyeshme. Kjo eshte nje nga karakteristikat e tij me te rendesishme. Pavarsisht dizajnit kompakt ky Power Bank ofron karikim te shpejte dhe kapacitet te larte ne nje pakete teper te lehte. Ne fakt bateria e tij e bere me teknologji inovative te polimereve te litiumit e ben FreePower Slim nje powerbank me energji ultra te holle. Qe eshte e persosur per ta marr me vete pa ndonje rremuje shtese.

freepower 5000 mah cellularline dyqan taxi

Power Bank Quick Charging pajisur gjithashtu me porte hyrese USB-C, mund te ngarkohet direkt me kabllo USB Type-C te perdorura per telefonat inteligjent me te perparuar ne treg. Gjithashtu i pajisur me nje sistem te kontrollit te njekohshem te ngarkimit dhe mbinxehjes qe ju lejon te ngarkoni pajisjet tuaja me lehtesine dhe me sigurine me te madhe.

Fast charging power Bank, praktike per ta mbajtur ne  xhep apo ne canten tuaj te shpines per cdo rast qe do jete i nevojshem per perdorim. Perputhet me te gjithe modelet e telefonave. Kapaciteti i tij eshte i mjaftueshem per te ngarkuar telefonat tuaj inteligjent 1-2 here plotesisht. Eshte perfekt per perdorime te perditshme, per te shkuar ne shkolle ose ne pune.

FreePower Slim Quick Charger PowerBank

Specifikat

Power Bank Quick Charger

Ngjyre: E Zeze
USB Port: 1
Input Power: 10W
Bateria: Li-Polymer
Kapaciteti: 5000mAh
Certifikata: TUV | TUV Mark
Lidhjet: UEB | USB C


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi!

Main Menu

Vendmbajtëse

PowerBank Quick Charger – FreePower Slim 5000