Bluetooth Mp3 player for Car | 2 USB Ports

2,634L

In stock

Kategoria:

BT06 CAR KIT HANDS FREE

Bluetooth Car Kit Mp3 player | USB for Car

2 Porta USB me ane se cilave mund te karikoni 2 pajisje. Jo 2 porta USB te zakonshme, por dhe fast charging. Pajisjet smartphone nuk do te flen per aq kohe sa car mp3 player gjendet ne makinen tuaj.

Bluetooth V4.0 mundeson nje lidhje te shpejte dhe me kualitet transmetimi te larte. Cdo muzike qe gjendet ne smartphone-in tuaj mund te luhet nepermjet Bluetooth Receiver Car ne makine. Dhurojini udhetimeve tuaja me shume atmosfere dhe vetes suaj relaksin e degjimit te muzikes suaj te preferuar.

car kit bluetooth Mp3 player

Funksionet | Car Kit Bluetooth Player

1. Versioni Bluetooth 4.0, suportim i thirrjeve Bluetooth, transmetimi i muzikës Bluetooth, ID e thirrësit
2. Suporton kartën TF / disk  dhe funksionin e lexuesit të kartave,muzikën me format MP3 / WMA
3. Port i dyfishtë i karikimit USB 2.1A mund të zgjerojë funksionin e pajisjes portative, të përshtatshme për të gjithë telefonët mobil, tabletët dhe produktet e tjera elektronike.
4.Ekrani me matricë me 1.3 inç, pika e frekuencës së ekranit, emri i skedarit dhe informacioni i statusit të funksionimit
5. Mbështet një gjuhë kryesore për vendosjen e menusë, mënyrën e riprodhimit dhe mënyrën e tingullit
6. Funksioni i hyrjes dhe i daljes AUX, tensioni i ekranit të hapur
7. Frekuenca e transmetimit FM 87.5-108.0 MHz

USB Bluetooth MP3 Player for Car

USB car mp3 blyetooth player

Specifikat

Versioni Bluetooth: 4.0 + EDR
Procesion i tingullit Bluetooth: A2DP
Distanca efektive e mikrofonit Bluetooth: 0.5-2 M
Distanca e transmetimit Bluetooth: 10M
Ekran LED 1.3 inç
TF & USB: Suporton TF / 64G, USB / 128G Maksimumi
Formati i muzikës: MP3 / WMA
Frekuenca e transmetimit të FM: 87.5-108.0 MHz
Temperatura e punës: 0-40
Shkalla e shtrembërimit: <0.1
Raporti i sinjalit ndaj zhurmës:> 60db
AUX: dalje / hyrje
Karikimi USB: 5 V / 2.1A + 1A
Madhësia e USB Mp3 Player for car / Pesha: 13 * 10 * 3.5CM / 68.5G


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

Bluetooth Mp3 player for Car | 2 USB Ports