Samsung Ml 1640 toner Compatible | Cartridge

3,439L

In stock

Kategoria:

Samsung ML 1640

Samsung ML 1640 Toner Compatible | Cartridge Printer Driver ne Dyqan Taxi.

Mbajeni printerin tuaj ne pune me printime me cilesi te larte.

Disa gjera eshte e thene te jene bashke. Samsung ML 1640 eshte projektuar qe te punoje ne menyre te persosur me printeret te se njejtes marke per t’ju siguruar rendimentin e shpejte te shkrirjes se tonerit dhe cilesine e larte te printimit qe prisni. Teknologjia e tonerit nga Samsung siguron rezultate te padiskutueshme. Per cilesi printimi te bukur dhe qe zgjat, besojini tonerit te ndertuar nga Samsung.

Produktet Samsung ofrojne cilesi, besim dhe performance. 

Provoni printime mbreselenese me ML 1640 Samsung  per nje kohe te gjate. Ngjyrat me cilesi profesionale te optimizuara per printimet e biznesit me bojerat e printerit me Dendesi te larte dhe rezistence te dyfishte nga Samsung.

Eshte formuluar dhe testuar posacerisht per te siguruar cilesine me te mire te imazhit dhe shtypjen me te besueshme qe mund te merrni faqe pas faqe. Teste te ndryshme te kryera nga laboratore te pavarur  te printerit kane treguar qe furnizimet origjinale  te markes Samsung jane me te besueshme dhe ofrojne performance me te larte se tonerat e tjere ne treg.

Punon me te gjitha modelet | Toner and Tonera
I preferuar nga kompanite me prestigjoze.

Toner Samsung ML 1640 Cartridge Compatible

ML 1640 Samsung  Toner Kompaktibel Printer Driver 

Ngjyra e Bojes: E zeze
Performanca : 3000 Faqe


Blerje online te sigurta ne Shqiperi ne Qendren me te madhe Tregtare Online Dyqan Taxi | Toner and Tonera

Main Menu

Samsung Ml 1640 toner Compatible | Cartridge