Android Box 4K Ultra HD – R69 Smart Tv 2GB RAM

5,164L

In stock

Kategoria:

ANDROID TV BOX R69 | 2GB RAM

Android Box – Smart Tv Box R69, Ultra 4K.

Mini & Classic Android Tv Box.

Me dimensione vetem 9*9*5 cm, ju mund ta mbani me nje dore. Kjo strukture e paster ju ofron nje eksperince te shkelyqer televizive. Eshte i shpejte dhe i qendrueshem, operon me shpejtesi te larte.
Kjo fale procesorit Quad Core qe disponon.

Shijoni Lojrat dhe Videot pa ngecje

Lojra qe tashme lodheshit ti luanit ne ekranin e smartphone -it tuaj shfaqen ne nje ekran me te madh. Luani Duele me familjaret tuaj dhe perjetoni akoma dhe me teper ndjesine e gares

Lidhje 2.4G Wifi me Android Tv Box

Kjo ju mundeson nje hapesire me te gjere operimi. Por jo vetem kaq, dhe nje sinjal me te qendrueshem per te shijuar nej eksperince video te kualitetit te larte.

Sistemi I shpejte dhe i Qendrueshem Android

Keni akses ne te gjitha  aplikacionet e Play Store pa probleme.

Filmat e Preferuar ne nje ekran me te madh 

Filmat tuaj te preferuar tashme me kete transmetues do te shfaqen ne nje ekran me te madh. Procesor i ndertuar enkas i cili permireson imazhet ne cilesine 4K.
Dizenjuar per te rritur cilesine e permbajtjeve, duke sjelle cdo skene me afer detajeve te pasura .

ANDROID TV BOX R69

Android Tv Box R69 Dyqan Taxi

Kjo pajisje  Android TV Box paraqet ngjyra te kuqe me te ndezura, blu me te thella dhe jeshile me te theksuara per t’i shnderruar pamjet me realistike.
Eshte nje produkt me cmim te arsyeshem | dhe  ofron nje | performance te shkelqyer.
Gjenerata e re teknologjike qe ju pret ta eksploroni.
Tv lidhet me pajisjen android dhe ju mund te shihni gjithcka qe dispononi ne smartphone -in tuaj .

Paramaterat | Tv Box R69 | Android Smart TV

CPU: Allwinner H2 Quad-Core(1.5GHZ)
OS: Android 4.4
RAM: DDRIII 2GB
ROM: 16GB
Ethernet: 100M
WIFI: 802.11 b/g /n
Suporton Filma 3D

Porosi online ne Qendren me te madhe Tregtare Dyqan Taxi

 • A suporton DLNA TV BOX R69 ?
  Po, Suporton.
 • A mund te shohim Youtube video me kete pajisje ?
  Po , Mund te shihni te gjitha videot dhe te perdorni te gjitha aplikacionet
 • Si mund ta bej reset ?
  Mund ta beni reset ne menu
 • A mund ta bej update pajisjen manualisht ?
  Nderhyrja ne pajisje nuk eshte e rekomanduar
  Nese do te kete update do te dali nje lajmerim OTA

Nje shpejtesi dhe nje performance e larte nga Android Tv Box R69
2GB RAM per nje eksperience te larte dhe nje navigim te shpejte
16 GB ROM per per ruajtur te dhenat tuaja apo per te instaluar Lojra e aplikacione

Main Menu

Android Box 4K Ultra HD – R69 Smart Tv 2GB RAM