Televizor Haier Smart Android 43″ LE43k6600G | Elektroshtëpiake | GoShop

42,435L51,635L (-29%)

In stock

Marka Haier
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 70W
Ekran LED Ekran LED
Madhesia e Ekranit TV 43"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)
Klasa e Energjise A
Compare

Televizor Haier Smart Android 43″ LE43k6600G | Elektroshtëpiake | GoShop

 • Televizor i markes TV HAIER 43” Smart Android 9.0 LE43K6600G
 • Televizori eshte Smart dhe ju jep mundesine te lundroni ne internet.
 • Operon me sistemin Android 9.0
 • Me madhesi ekrani 40″ LED
 • Marresi DVB-T2/S2 . Me rezolucion Full HD 1920X1080
 • Me 3 dalje HDMI, USB x 32 Compositn input , LAN,VGA
 • Chrome Cast e integruar ju mundeson te trasmetoni cdo gje qe keni ne smartphonin tuaj Televizor
 • Android i Certifikuar,Netflix i certifikuar
 • Fuqia 70W, kllasa energjise A
 • Audio cilesore dhe shume te paster
 • Me kornize te holle silver Benzel.

Brand

Haier

Be the first to review “Televizor Haier Smart Android 43″ LE43k6600G | Elektroshtëpiake | GoShop”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Televizor Haier Smart Android 43" LE43k6600G | Elektroshtëpiake | GoShop

42,435L51,635L (-29%)

Add to Cart