H96 PRO Plus Firmware TV Box | Review | Bli Online

8,614L

In stock

Kategoria:

H96 PRO PLUS

H96 Pro Plus Firmware TV Box | Review

E ardhmja televizive eshte ketu!

Televizori eshte tashme nje pjese e pandashme e jetes sone. Ne mblidhemi rreth ekraneve te medha per te pare pamje televizive dhe evente te ndryshme. Ne gjithashtu perdorim aplikacione te ndryshme ne kete android tv box per te pare filma, video, shkembyer mesazhe gjithashtu mund te gjeni dhe nje aplikacion ku mund te gjeni aplikacione te reja.

Ndaj gjithcka qe ke ne telefon ne nje ekran me te madh!

Foto, video, muzike ne media player  dhe cdo gje tjeter qe gjendet ne telefonin, ipad, tableten tuaj ka ardhur koha ta shihni ne HDTV. Shijoni me shume, perjetoni me teper cdo emocion qe transmetohet ne ekranin qe ju meritoni.

h96 pro plus tv box firmware

Amlogic S912 | Android TV

H96 Pro Plus TV Box vjen me S912 CPU i cili eshte nje chipset octa core me performance te larte 64bit. Njihet per nje shpejtesi maksimale te ores deri ne 1.5GHz. Aplikacionet kurre nuk do te funksionojne aq mire ne pajisjet e tjera. Mund te shijoni lojera dhe cdo gje qe ju deshironi me 3gb ram DDR3 dhe 32GB Flash ROM.
Performance, siguri dhe besueshmeri duke ofruar perfundimisht nje pervoje me te pasur televizive.

IEEE 802.11ac ne kete Pro Tv Box eshte nje nga standartet e rrjetit me vale. Gigabit LAN siguron nje norme te dhenadh prej 1 miliarde bitesh per sekonde. 

Rezolucioni 4K do te zevendesoje 1080p si sinjal me rezolucion me te larte te disponueshem per filmat dhe stacionet televizive online.

H96 ProPlus Firmware Update | Review

h96 pro plus tv box

Specifikat

CPU: Amlogic S912 Octa Core Cortex-A53 CPU up to 2GHz (DVFS)
GPU: 750MHz+ ARM Mali-820MP3 GPU Processor
RAM: 3GB DDR3
ROM: 32GB  EMMC Flash
Operating System : Android 7.1 OS
Ethernet: 100M/1000M
WI FI: 2.4GHZ/5.8GHZ  802.11a/b/g/n /ac
H96 Pro Plus | Review Bluetooth: BT4.1


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

H96 PRO Plus Firmware TV Box | Review | Bli Online