Best Earphones ipipoo Beats | Bli online

2,519L

In stock

Kategoria:

BEST WIRELESS SPORTS EARPHONE IPIPOO

Best Beats Earphones ipipoo 2019

Bluetooth 4.2 per te shijuar Boten me muzike.

Perdorimi i Chipit Bluetooth 4.2, siguron vale wireless te fuqishme dhe zvogelon mundesine e voneses se luajtjes se muzikes. Degjoni muzike, shikoni filma dhe perjetoni nderkohe lirshmerine e levizjes pa pengese. Shpesh here kufjet te cilat lidhen me kabllo me telefonin na pengojne ne perdorimin lirshem te tij, apo dhe te puneve te tjera.

Keto Earphones jane projektuar ne menyre te atille qe dhe kur te luhet muzike me tone te larta dhe te fuqishme njerezit prane jush nuk do te shqetesohen. Cdo gje qe ndodh qendron brenda vesheve tuaj dhe sigurisht pa i demtuar ata. Shihni Filma pa qene e nevojshme te ulni zerin e tv sepse familjaret e tjeter po pushojne.

Niseni diten me ndjesine qe ju doni!

Dizajn ergonometrik i permiresuar te kto Best Earphones 2019 per te dhuruar rehati gjate perdorimit. Te pershtatshme me formen e veshit dhe te buta per te mos krijuar ndjesi qe ju bezdisin. Vraponi lirshem dhe lereni muzike te luaj gjate gjithe rruges.

Materiali prej silikoni i ben ato te mos shkeputen lehtesisht dhe kur ju jeni duke u marr me aktivitet fizik. kapse 13.5 mm e cila kapet ne menyre perfekte pas veshit.

Luani muzike per 4 ore pa nderprerje.

Best Beats Earphones ipipoo 2019

best earphones ipipoo

Specifikat

Frequency response range:
20 – 20000Hz
Sensitivity: 103 + / – 3dB
Output impedance: 32 ohm
Bluetooth version: V4.2
Transmission distance: 10 meters
Battery capacity: 60mAh
Charging for 1 hour, talking for 5 hours, music for 4 hours, standby for 120 hours


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare online

Main Menu

Vendmbajtëse

Best Earphones ipipoo Beats | Bli online