Apple Airpods 2 | Bluetooth Earphones

24,840L

In stock

Kategoria:

APPLE AIRPODS 2

Apple Airpods 2 Express | Bluetooth Earphones | Dizajnuar per pershtatje optimale | Dyqan Taxi

Jane aq shume praktike sa qe mund te jene shoqeruesit tuaj ideal te udhetimit.

Apple Airpods te gjenerates se dyte jane nje permiresim i vogel ne krahasim me gjeneraten e pare.
Me cilesi me te mire audio dhe zeri.
Kohe me te gjate bisedimesh dhe mbeshtetje Siri te aktivizuar nga zeri.

KUFJE ORIGJINALE

Earphones qe transmetojne muzike te paster.
Ju lejojne te degjoni muziken tuaj te preferuar per nje kohe te gjate dhe mbi te gjitha ju nuk do te ndiheni te lodhur nga perdorimi i tyre.
Apple Airpods jane projektuar per pershtatje optimale  per te gjithe perdoruesit dhe per komfort gjate perdorimit. Ky aset i ben keto kufje te jene nder me te preferuarat per momentin. Mungesa e kabllit ju ofron lirshmeri dhe me estetike per pamjen tuaj.

apple airpods 2 ne dyqan taxi

APPLE AIRPODS 2 NE DYQAN TAXI

Ofrojne nje bass te fuqishem qe ju lejon te ndjeni vertete ritmin.
Materiali me peshe te lehte i bene kto earphones te pershtatshme per veshet tuaj.

Pergjigjuni telefonatave tuaja pa asnje problem me nje prekje te vetme.
Duart tuaja tashme jane te lira nderkohe qe ju degjoni muzike apo komunikoni me njerezit.

Specifikat  Airpods 2 Express

Kohezgjatja e baterise per biseda telefonike: 3 ore
Kohezgjatja e baterise per te degjuar muzike: 5 ore
Chipset: H1
Bluetooth Version: 5.0
Siri Connerction: Voice Activated or double tap
Karikimi: Karikim me Wireless nga kasa e Airpods
Sistemi operativ: iOS 12.2 +
Apple Airpods TV Support: Yes


Dyqani me i madh online ne Shqiperi | Dyqan Taxi 

Main Menu

Apple Airpods 2 | Bluetooth Earphones