Best Wireless Headphones Baseus Encok D01

4,014L

In stock

Kategoria:

BASEUS WIRELESS ENCOK HEADPHONES D01

Best Baseus Wireless Headphones Baseus Encok D01 | Professional Headphone Speaker 2019

Kufje Stereo Bluetooth 4.2 me cilesi te larte ju ofrojne nje eksperience te jashtezakonshme tingulli. Zvogelimi i zhurmes qe i karakterizon eshte zgjedhja me e mire per te degjuar muzike, pare filma, per t’ju pergjigjur thirrjeve telefonike etj. Mikrofoni i integruar ben thirrjet pa duar dhe me te lehta. Ju mund te komunikoni dhe ti pergjigjeni telefonatave dhe kur telefoni juaj eshte larg jush me Headphone Speaker.

Baseus Wireless Headphones qe mund ti perdorni dhe gjate aktivitetit tuaj fizik, kur po ushtroheni ne palester apo keni dal per vrap. Ato nuk rrezikojne te shkeputen nga veshet tuaj deri ne momentin qe ju i levizni vet.

baseus wireless headphones 2019 d01 headphone speaker

Dizajni me veshje proteinike miqesore ndaj lekures, mjaft i rehatshem per veshin dhe per perdorime te gjata. I Palosshem dhe i pershatshem per tu mbajtur me vete. Materilai i tyre ju mundeson te degjoni muzike dhe kur ato jane duke u karikuar.

Kontrolli i lehte i eshte nje nga shume atributet e ketyre Professional Headphones. Butonat + & -, nje klikim dhe mund te komandoni zerin. Klikim i gjate nderroni muziken. E njejta menyre perdorimi vlen dhe per thirrjet. Nje klik dhe ju i pergjigjeni thirrjes. Klikim i gjate per 2 sekonda thirrja anullohet.

Best Wireless Headphones 2019 | Baseus

best wireless headphones baseus

Specifikat
 
Marka: Baseus
Emri i Produktit: Encok Wireless Headphone
Model: D01
Versioni: V5.0
Distanca e Komunikimt: 10 ore
Koha e operimit: 400 ore
Kohezgjatja e bisedes: 10 ore
Kohezgjatja e muzikes: 8 ore
Kapaciteti i baterise: 300mAh
Koha e Karikimit: 2 ore


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Main Menu

Vendmbajtëse

Best Wireless Headphones Baseus Encok D01