Kufje Vorson – Bluetooth 4.1 Stereo Headset

9,085L

In stock

Kategoria:

KUFJE ME BLUETOOTH VORSON

Kufje Vorson – Bluetooth Stereo Headset | Dyqan Taxi 

Nderkohe qe jeni duke shijuar muziken ,mund te merreni dhe me dicka tjeter pa i pasur duart e ngarkuara . Kufje qe kane altoparlant qe prodhojne bas te forte. Jane projektuar per pershtatje optimale permbajne mbajtesen e rregullueshme te kokes per te siguruar nje pershtatje te mire per te gjithe perdoruesit. Kufjet ofrojne nje bas te fuqishem qe ju lejon te ndjeni vertete ritmin. Altoparlantet e akorduar te kto kufje prodhojne frekuenca ultra te uleta per te krijuar tingull unik. Mbulesat e veshit ofrojne komoditet te madh per seanca te gjata degjimi .

Kufje me bluetooth Vorson Dyqan Taxi Online ALbania Ebay

KUFJE ME BLUETOOTH VORSON

Modeli:CSR 4.1
Bateria : Litium Polimer Bateri 3.7V
Koha e punes: Deri ne 18 ore

Blerje Online te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Main Menu

Kufje Vorson – Bluetooth 4.1 Stereo Headset