Kufje Cift Me Bluetooth Si Airpods 2 | WiFi Earphones

3,500L

In stock

Kapaciteti: 300mAh
Distanca e transmetimit: deri ne 15-25m
Frekuenca: 20HZ-20KHZ
Koha e luajtjes se muzikes: 2.5-3 ore
Koha e bisedes: 3 ore
Kapaciteti: 400mAh
Koha e karikimit: 70 minuta
Kufje me Bluetooth ku Kasa e karikimit karikon deri ne 4 here.

Kategoria:

KUFJE ME BLUETOOTH i11

Mini Kufje me Bluetooth | Wireless Headset i11 ne shitje per iPhone, Samsung | GoShop

Kufjet telefonike me wireless janë një pajisje popullore që ofrojnë lirinë dhe konveniencën e dëgjimit të muzikës ose bisedave të telefonit pa kabllo. Ato janë bërë një zgjedhje e preferuar për shumë njerëz, duke iu lejuar të lëvizin lirshëm pa ndërlikime të kabllëve tradicionale.

Earphones qe transmetojne muzike te paster. Ju lejojne te degjoni muziken tuaj te preferuar per nje kohe te gjate . Jane projektuar per pershtatje optimale  per te gjithe perdoruesit. Wireless Headset i11 ofrojne nje bas te fuqishem qe ju lejon te ndjeni vertete ritmin. Materiali me peshe te lehte i bene kto mini kufje me bluetooth te pershtatshme per veshet tuaj. Pergjigjuni telefonatave tuaja pa asnje problem me nje prekje te vetme.

KUFJE AIRPODS i11 PER IPHONE 7 8 X – SAMSUNG ETJ

Keto jane nje nga versionet e fundit per kufjet airpods. Mund te degjoni muzike dhe te flisni ne telefon lehtesisht pa ju bezisur kabulli.

Nuk ka butona fizik, por jane projektuar me sensore kontakti. Ju thjesht mund te prekni sensorin  nje here per t’u pergjigjur ose per t’i dhene fund nje telefonate. Nje trokitje e lehte do te mjaftonte per te riprodhuar ose vendosur pauzuar muziken.

Ndryshe nga modelet e tjera qe ju lejojne te degjoni vetem me njeren ane nderkohe qe jeni duke komunikuar, keto kufje me bluetooth ju lejojne te degjoni ne te dyja anet nderkohe qe jeni duke biseduar, degjuar muzike dhe cdo tingull qe do te transmetohet ne te dy kufjet.Super cilesi!

Kufje me bluetooth i11 dyqan Taxi Online

Specifikat

Mini Kufje me Bluetooth Wireless Headset i11 per iphone në shitje në GoShop

Kapaciteti: 300mAh
Distanca e transmetimit: deri ne 15-25m
Frekuenca: 20HZ-20KHZ
Koha e luajtjes se muzikes: 2.5-3 ore
Koha e bisedes: 3 ore
Kapaciteti: 400mAh
Koha e karikimit: 70 minuta
Kufje me Bluetooth ku Kasa e karikimit karikon deri ne 4 here.

mini kufje me bluetooth i11


Blerje online te sigurta ne Shqiperi ne Qendren Tregtare me te madhe Online | GoShop

Main Menu

Kufje Cift Me Bluetooth Si Airpods 2 | WiFi Earphones