Kufje Turbine Hurricane | Bluetooth Headphones

7,935L

In stock

Kategoria:

TURBINE HEADPHONES

Kufje Turbine | Bluetooth Headphones | Extra Bass | Dyqan Taxi

Nderkohe qe jeni duke shijuar muziken ,mund te merreni dhe me dicka tjeter pa i pasur duart e ngarkuara. Kufje Turbine qe kane altoparlant qe prodhojne bas te forte. Jane projektuar per pershtatje optimale permbajne mbajtesen e rregullueshme te kokes per te siguruar nje pershtatje te mire per te gjithe perdoruesit. Kufjet ofrojne nje bas te fuqishem qe ju lejon te ndjeni vertete ritmin. Altoparlantet e akorduar te kto kufje prodhojne frekuenca ultra te uleta per te krijuar tingull unik. Bluetooth Headphones me mbulesa veshi te cilat ofrojne komoditet te madh per seanca te gjata degjimi .

Kufje me bluetooth Extra bass Turbine Hurricane Dyqan Taxi Tirane

TURBINE HEADPHONES

Bluetooth: 4.1
Distanca : Deri ne 10 m
Frekuenca: 20Hz-20kHz
Bateria: Li-Polymer
Kohezgjatja e luajtes se muzikes : deri ne 40 ore
Kohezgjatja e telefonates: deri ne 45 ore
Kufje Turbine me Micro-Sd music

Zgjidh me mire & me lire | Dyqan Taxi

Main Menu

Kufje Turbine Hurricane | Bluetooth Headphones