Kufje Quiet Comfort QC35 | Wireless BOSE

2,300L

S’ka stok

Kategoria:

KUFJE WIRELESS BOSE

Kufje Quiet Comfort dizajnuar per pershtatje optimale, mund ti gjeni tashme online ne Dyqan Taxi .

Me dizajn qe paloset , kufjet Quiet Comfort jane te lehta per t’u palosur dhe ruajtur, duke i bere ato shoqeruesit tuaj ideal te udhetimit. Mbeshtjelleset e buta qe mbulojne ne menyre te zgjuar veshin tuaj per te bllokuar çdo zhurme te jashtme. Wireless Headphones qe transmetojne muzike te paster. Mbeshtjelleset e buta te kufje Quiet Comfort do ju lejojne te degjoni muziken tuaj te preferuar per nje kohe te gjate . Jane projektuar per pershtatje optimale permbajne mbajtesen e rregullueshme te kokes per te siguruar nje pershtatje te mire per te gjithe perdoruesit. Kufjet ofrojne nje bas te fuqishem qe ju lejon te ndjeni vertete ritmin. Materiali me peshe te lehte i bene kto Headphones te pershtatshme per veshet tuaj.

KUFJE WIRELESS BOSE

USB Charge : DC 5V IN
Wireless frequency: 87.5-108 MHz
Wireless Distance: 10 m
Output power: 35mW
Charging time : <2 hours

Blerje Online ne sigurta ne Dyqan Taxi

Main Menu

Kufje Quiet Comfort QC35 | Wireless BOSE

2,300L