Apple Airpods 2 | Review Wifi Earphones

27,589L

In stock

Kategoria:

APPLE AIRPODS 2 ORIGINAL

Apple Airpods 2 | Airpod Express Review | Price ne Dyqan Taxi

Apple Airpods 2 jane aq shume praktike sa qe mund te jene shoqeruesit tuaj ideal te udhetimit.
Sjell karikim pa telefon dhe Siri per biseda telefonike me te gjata dhe audio me te qarte.

Perdoren ne te gjitha pajisjet tuaja.

Vendoseni ne veshet tuaja dhe lidhen menjehere duke ju zhytur ne tingull te pasur dhe me cilesi te larte. Perdorimi i tyre eshte aq i lehte. Ndizen kur jane ne veshet tuaj dhe ndalen ku i nxirrni jashte. Pervoja eshte akoma e mahnitshme nese i perdorni ato me iPhone tuaj, Apple Watch, iPad ose Mac.

Airpods 2 , me kase karikimi!

Tani me shume kohe bisede dhe nje rast te ri karikimi pa fish.
Airpods te gjenerates se dyte Apple jane nje permiresim i vogel ne krahasim me gjeneraten e pare.
Me cilesi me te mire audio dhe zeri.
Kohe me te gjate bisedimesh dhe mbeshtetje Siri te aktivizuar nga zeri thjeshte me nje thirrje te tij.

AirPods 2 teknikisht nuk jane rezistente ndaj ujit. Per adhuruesit e iOS keto jane opsioni me i mire i kufjeve pa kabell qe mund te blini.

Earphones qe transmetojne muzike te paster | Apple Airpod Review.

Ju lejojne te degjoni muziken tuaj te preferuar per nje kohe te gjate .
Jane projektuar per pershtatje optimale  per te gjithe perdoruesit.
Airpods 2 ofrojne nje bas te fuqishem qe ju lejon te ndjeni vertete ritmin.

Materiali me peshe te lehte mundeson qe  keto Apple Airpods te jene te pershtatshme per veshet tuaj. Vendosen butesisht ne veshin tuaj duke mos ju shkaktuar asnjehere presion te pakendshem.

Pergjigjuni telefonatave tuaja pa asnje problem me nje prekje te vetme.
Duart tuaja tashme jane te lira nderkohe qe ju degjoni muzike apo komunikoni me njerezit.

Mundesuar nga Chipi i ri i kufjeve Apple H1 airpods ofrojne nje lidhje wireless me te spejte dhe me te qendrueshme per pajisjet tuaja. Deri ne 2 here me te shpejte. Pra nese jeni duke degjuar muzike ose duke shijuar lojrat tuaja do te degjoni nje tingull me cilesi me te larte.

APPLE AIRPODS 2

Apple Airpods 2 Dyqan Online Tirana Taxi

Specifikat Apple Airpods 2 Review | Price ne Dyqan Taxi 

Kohezgjatja e baterise per biseda telefonike: 3 ore
Kohezgjatja e baterise per te degjuar muzike: 5 ore
Chipset: H1
Bluetooth Version: 5.0
Siri Connerction: Voice Activated or double tap
Karikimi: Karikim me Wireless nga kasa e Airpods
Sistemi operativ: iOS 12.2 +
Apple Airpods TV Support: Yes


Dyqani me i madh online ne Shqiperi | Dyqan Taxi 

Main Menu

Apple Airpods 2 | Review Wifi Earphones