Kufje – Bluetooth Stereo Headset BH-503

4,600L

In stock

Kategoria:

KUFJE NOKIA BH-503

Kufje – Bluetooth Stereo Headset , i gjeni ne Dyqan Taxi .

Nderkohe qe jeni duke shijuar muziken ,mund te merreni dhe me dicka tjeter pa i pasur duart e ngarkuara . Kufje qe kane altoparlant 10mm qe prodhojne bas te forte. Jane projektuar per pershtatje optimale permbajne mbajtesen e rregullueshme te kokes per te siguruar nje pershtatje te mire per te gjithe perdoruesit. Kufjet ofrojne nje bas te fuqishem qe ju lejon te ndjeni vertete ritmin. Altoparlantet e akorduar te kto kufje prodhojne frekuenca ultra te uleta per te krijuar tingull unik. Mbulesat e veshit ofrojne komoditet te madh per seanca te gjata degjimi .

Kufje me Bluetooth Nokia ne shitje Online Dyqan Taxi

KUFJE ME BLUETOOTH – NOKIA BH-503

Bluetooth: V 2.1 + EDR
Frekuenca: 2400-2483.5 Hz
Koha : deri ne 8 ore
Pesha: 100g

Porosi Online ALB | Dyqan Taxi

Main Menu

Kufje – Bluetooth Stereo Headset BH-503