Kufje me Bluetooth | Beats Wireless Headset

3,439L

In stock

Kategoria:

WIRELESS HEADSET WK BP300 | KUFJE ME BLUETOOTH 

Kufje me Bluetooth | Beats Wireless Headset

Ato tingëllojnë shkëlqyeshëm falë një kombinimi të kodikëve të shkëlqyeshëm wireless dhe teknologjisë së avancuar qe zoterojne. Mbajnë zhurmën jashtë falë algoritmeve gjithnjë në përmirësim të kesaj marke.
Bllokojnë më shumë zhurmën dhe kanë karakteristika më të mira ne krahasim me kufjet e tjera me Bluetooth.

Shokë të shkëlqyeshëm të udhëtimit tuaj!

Kufje me Bluetooth te cilat ofrojne cilesi te mire te tingullit dhe nje rehati te jashtezakonshme. Jeta e tyre e baterise eshte mjaftueshem e gjate dhe per fluturimet me te gjata qe ju mund te beni.

Operojne ne distance deri ne 10 metra. Tingulli është i gjerë, i detajuar dhe ju bën të dëshironi të rizbuloni bibliotekën tuaj të muzikës.
Janë të dizajnuara për performancën me të vërtetë të lartë të audios.

Mund t’i perdorni per te realizuar thirrje telefonike nderkohe qe telefonin tuaj po e perdorni per te luajtur apo per t’u informuar per lajmet me te fundit.

kufje me bluetooth wireless headset beats

Karakteristika

Cilësia e tingullit HiFi
Mikrofoni i zvogëlimit të zhurmës HD
Transmetimi i Bandit V4.2 Transmetimi me Wireless HD
Të rehatshme për tu veshur

Wireless Headset Beats | Kufje me Bluetooth

Specifikat

Wireless 4.2
Effective distance: 33FT/10M
Battery: 200mAh
Voltage: 3.7V
Power supply: V100mW
Call Time: 8 Hours
Charging time: 2-3 Hours
Charging method: USB5V
Response frequency: 20 Hz – 20K Hz


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online

Main Menu

Kufje me Bluetooth | Beats Wireless Headset