Kufje Studio 3 – Best studio 3 Wireless

2,300L

In stock

Kategoria:

KUFJE STUDIO3

Kufje Studio 3 Me bluetooth | Wireless Headset | Dyqan Taxi

KUFJE ME BLUETOOTH

Kufje me bluetooth Dyqan Taxi

Nderkohe qe jeni duke shijuar muziken ,mund te merreni dhe me dicka tjeter pa i pasur duart e ngarkuara . Kufje Studio 3 qe kane altoparlant  qe prodhojne bas te forte te njejtin bas qe degjon nje artist. Jane projektuar per pershtatje optimale permbajne mbajtesen e rregullueshme te kokes per te siguruar nje pershtatje te mire per te gjithe perdoruesit. Kufjet ofrojne nje bas te fuqishem qe ju lejon te ndjeni vertete ritmin. Altoparlantet e akorduar te kto kufje  prodhojne frekuenca ultra te uleta per te krijuar tingull unik. Mbulesat e veshit ofrojne komoditet te madh per seanca te gjata degjimi .Bateria : karikuar deri 20 ore.

Dyqan Taxi Tirane | Per Blerje Online te sigurta

Main Menu

Kufje Studio 3 – Best studio 3 Wireless