Mi Airdots Pro | Xiaomi Earphones | Dyqan Online

9,074L

In stock

Kategoria:

XIAOMI MI AIRDOTS PRO

Mi Airdots Pro | Xiaomi Earphones dizajnuar per pershtatje optimale, blerje online ne Dyqan Taxi 

Jane aq shume praktike sa qe mund te jene shoqeruesit tuaj ideal te udhetimit.
Earphones qe transmetojne muzike te paster. Ju lejojne te degjoni muziken tuaj te preferuar per nje kohe te gjate. Ju jo vetem mund te degjoni muzike me nje audio te paster pa zhurma por dhe mund te ndryshoni muziken qe po degjoni mjafton nje prekje.

xiaomi airdots pro
Jane projektuar per pershtatje optimale  per te gjithe perdoruesit.
Earphones qe ofrojne nje bas te fuqishem qe ju lejon te ndjeni vertete ritmin.
Materiali me peshe te lehte i bene kto kufje te pershtatshme per veshet tuaj.

Nje aset tjeter i tyre eshte dhe mungesa e kabllit. Kjo i ben ato me komforte per perdorim. Shpeshhere prania e nje kabllo te pengon levizjen dhe ngaterrohet ne cdo moment. Mund te levizni lirshem pa hasur pengesa per duart tuaja.

Pergjigjuni telefonatave tuaja pa asnje problem me nje prekje te vetme. Te dyja duart tuaja do te jene te lira per tu marr me drejtimin e makines, per te gatuar, per te mesuar apo cfare do lloj pune qe ju mund te keni.

Mi Airdots Pro ne Dyqan Taxi

xiaomi mi airdots pro

Specifikat Earphones 

Marka: Xiaomi
Materiali: Plastik
Ngjyra: E bardhe
Suportojne: Pajisjet Ceulare
Koha e punes: 10 ore
Koha e bisedes: 10 ore
Distanca e operimit me Bluetooth deri ne 10 metra
Kapaciteti i baterise: 100mAh


Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Main Menu

Mi Airdots Pro | Xiaomi Earphones | Dyqan Online