Carioca Colors Super Brush – Markers per femije

460L

In stock

Kategoria:

CARIOCA SUPER BRUSH

Carioca Color Super Brush | Markers per femije | Lapsa te lengshem | Artikuj shkollor |

Carioca Super Brush  | Lapsa te lengshem  me furca magjike per femijet tuaj.

Keto ngjyra brilante jane nje prodhim italian me nje cilesi te larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton, dru.
Teper i lehte per tu perdorur, dhe pershtatet me se miri me doren e te vegjelve tuaj.
Keshillohet te perdoret per femije mbi moshen 3 vjec.

carioca super brush

Ngjyrosje mahnitese me Markers Carioca.

Bojra Carioca Super Brush mundesojne ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije.
Jane teper rezistent dhe ngjyrat qe nuk humbasin shkelqimin e tyre me kalimin e kohes.
Lengu nuk ka permbajtje toksike dhe as arome te pakendshme qe mund te shkaktoje shqetesime.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Markers Carioca Colors Super Brush |

Ktheni pikturat tuaja ne Vepra Arti me Carioca Colors.

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese te cilat ju ndihmojne te  vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije.
Lapsa Carioca | Bojra per femije cilesore.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.

CARIOCA MARKERS SUPER BRUSH

carioca super brush ne dyqan taxi

Specifikat | Markers Carioca Super Brush | Artikuj shkollor 

Lapsa te lengshem
Pako me 10 markers me ngjyra te ndritshme.
Ngjyra brilante | Plot shkelqim te cilat mund ti personalizosh.
Rezistojne per nje kohe te gjate.
Pa permbajtje Toksike


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi
Kontaktoni ne numer: 0682141111

Main Menu

Carioca Colors Super Brush – Markers per femije