Lapsa te plote per femije – Rangoni | Bojra Cilesore

403L

In stock

Kategoria:

LAPSA TE PLOTE – RANGONI

Lapsa te plote per femije Rangoni | Bojra brilante | Ngjyra te plota  |

Rangoni, lapsat qe femijet tuaj do te adhurojne.

Lapsa shumengjyresh, te nje kualiteti te larte. 
Keto jane ngjyra te cilat nuk ju bejne pis gjate perdorimit
Teper i lehte per tu perdorur | Te testuar dermatologjikisht.


| Bojra Rangoni  |  
Ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije.
Jane teper rezistent | Ngjyrat e tij nuk humbasin me kalimin e kohes.
Boja e tyre perbehet nga pigemente natyrale, dhe mund te mprehet lehtesisht.
Keto ngjyra per femije vijne bashke me nje mprehese dhurate per ju.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat. Ngjyra per femije Rangoni jane lapsa teper rezistente.

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese ju ofrojne lirshmeri dhe shume kenaqesi gjate perdorimit, vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije dhe gjithcka tjeter qe keni ne mendjen tuaj.
Lapsa Rangoni, jane lapsa per femije teper rezistente ndaj thyerjes
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.

kids drawing in school

Lapsa per femije Rangoni

Specifikat | Lapsa te plote per femije | Ngjyra te plota 

Lapsa te plote
Ngjyra per femije brilante
Pako me 12 lapsa shumengjyresh, dhurate nje prehese per majat e tyre.
Bojra plot shkelqim.
Rezistojne per nje kohe te gjate dhe jane te perbera me pigmente natyrore
Lehtesisht mund te mprehet maja e tyre dhe rezistente ndaj renies.


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi
Kontaktoni ne numer: 0682141111

Main Menu

Lapsa te plote per femije – Rangoni | Bojra Cilesore